Friday, 29.03.2024, 14:22
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Булінг опитування
Форма входу


















Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія





Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » педагогів-організаторів

План роботи методоб'єднання

Аналіз роботи міського методичного об'єднання педагогів - організаторів за 2014-2015 н.р.

    Методичне об’єднання педагогів – організаторів у 2014-2015 навчальному році спрямувало свою діяльність на виконання рекомендацій МОН України, ПОІППО та методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради щодо планування й організації позаурочної навчально-виховної роботи з дітьми, підлітками та учнівською молоддю в школі, удосконалення роботи органів учнівського самоврядування та організації роботи дитячих громадських організацій і об’єднань та спиралося при плануванні роботи на «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України».. Методоб’єднання обрало для опрацювання у навчальному році науково-методичну проблему «Формування життєвих цінностей особистості, підготовка учнівської молоді до активної, творчої, особистісно й соціально значущої життєдіяльності».   

         Основними завданнями діяльності педагогів-організаторів на 2014-2015 н.р. методоб’єднання визначило:

- продовжити  втілення у навчально-виховний процес Національної програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України»;

- упроваджувати в роботу сучасні особистісно-орієнтовані технології (інтерактивне навчання, метод проектів, інформаційно-комунікаційні технології, створення ситуації успіху та ін.);

- сприяти розвиткові мотивів творчої діяльності, формуванню потреби в досягненнях у учнів;   

- співпрацювати з органами учнівського самоврядування для надання допомоги в організації їхньої роботи;

- направити роботу на реалізацію концепції національного виховання;

- підвищити рівень превентивної роботи у навчальних закладах;

- ознайомитись з найновішими досягненнями психолого-педагогічної науки, передовим педагогічним досвідом стосовно організації виховної роботи в школі.

         Протягом 2014-2015 н.р. було проведено 4 засідання методичного обєднання, 2 семінари: «Організація музейної справи у школі» на базі ЗОШ №9 імені Івана Андрійовича Зубковського та «Сучасні тенденції розвитку учнівського самоврядування на засадах єдності виховання, розвитку, психологічної підготовки учнів до самореалізації в соціумі» на базі ЗОШ №1 імені Панаса Мирного.

       У 2014-2015 н.р. педагоги – організатори впроваджували нові нестандартні форми виховної роботи (пізнавальні та інтелектуальні ігри, ігри-вікторини, дискусії, диспути, ринги, вечори, подорожі до джерел рідної культури, огляди-конкурси, КВН, фестивалі, творчі завдання, виставки дитячої творчості та ін.), створювали належні умови для творчого самовираження і саморозвитку учнів – національно свідомих громадян України, виховання компетентної особистості.

         Велика увага приділялася національно-патріотичному вихованню.

         Протягом року було проведено виховні заходи, у підготовці яких брали участь педагоги – організатори:

         1. Презентація фотоколажів «Наше яскраве шкільне життя».

         2. Благодійна акція "Школярі Миргорода - захисникам України", ініційована міським громадським об’єднанням «Трикутник».

         3. Загальноміський брейн-ринг до  Дня збройних сил України «Українське військо: від козацтва до сьогодення».

         4. Загальноміська акція «Прикрасимо ялинку своїми руками».

       5. Презентація загальноміської команди КВН (готували заступник директора з виховної роботи ЗОШ №9 імені Івана Андрійовича Зубковського Сіряк М.В. та педагог-організатор цього закладу Бутко Т.М.).

         6. «Круглий стіл» «Формування національних (етнічних) загальнолюдських цінностей у дітей як невід’ємна частина родинного та шкільного виховання» в рамках проекту «Трикутник» (взяла участь педагог – організатор ЗОШ №1 імені Панаса Мирного Дрімайло Н.М., допомагала в підготовці виступу голови «Молодіжного парламенту м. Миргород» Принципала Ігоря педагог – організатор гімназії імені Т.Г. Шевченка Білоцерківець К.Г.).

         7. Загальноміський конкурс «Чарівні леді».

       8. Презентація учнівського самоврядування ЗОШ №1 імені Панаса Мирного (педагог – організатор ЗОШ №1 імені Панаса Мирного Дрімайло Н.М.).

      9. Фестиваль родинної творчості «Таланти родин рідного краю» (тема фестивалю: «А пам'ять повертає у минуле, у той травневий переможний день…»).

         10. Загальноміська акція «Пам’ятаємо – тож переможемо!»

         11. Загальноміське свято «Салют, випускники!» та ін.

       Роботу методичного об’єднання  педагогів-організаторів у 2014-2015 н.р. можна визнати як таку, що проводилась на належному рівні. Педагоги професійно підходили до своєї роботи, працювали творчо, з ентузіазмом, що й показали численні загальноміські та шкільні заходи виховного спрямування, заходи міського громадського об’єднання «Трикутник».

Завдання на 2015-2016 н.р.

      Методичне об’єднання педагогів – організаторів у 2015-2016 навчальному році спрямує свою діяльність на виконання рекомендацій МОН України, ПОІППО та методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради щодо планування й організації позаурочної навчально-виховної роботи з дітьми, підлітками та учнівською молоддю в школі, удосконалення роботи органів учнівського самоврядування та організації роботи дитячих громадських організацій і об’єднань та спиратиметься при плануванні роботи на «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» та Обласну Концепцію виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки. Методоб’єднання працюватиме у наступному навчальному році над науково-методичною проблемою «Формування позитивного соціального досвіду, світоглядних позицій і ціннісних орієнтирів дітей та молоді на основі духовних, моральних і культурних засад життя українського народу, підготовка учнівської молоді до активної, творчої, особистісно й соціально значущої життєдіяльності».          

         Основними завданнями діяльності педагогів-організаторів на 2015-2016 н.р. методоб’єднання визначило:

- продовжити  втілення у навчально-виховний процес Національної програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України» та основних ідей Обласної Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки;

- упроваджувати в роботу сучасні особистісно-орієнтовані технології (інтерактивне навчання, метод проектів, інформаційно-комунікаційні технології, створення ситуації успіху та ін.);

- направити роботу на реалізацію концепції національного виховання;

- створювати належні умови для творчого самовираження і саморозвитку учнів – національно свідомих громадян України, виховання компетентної особистості;

- сприяти набуттю дітьми і молоддю громадянського досвіду на основі готовності до участі у процесах державотворення, уміння визначати форми та способи своєї участі в життєдіяльності громадянського суспільства, спілкуватися з соціальними інститутами, органами влади, спроможності дотримуватись законів та захищати права людини, готовності взяти на себе відповідальність, здатності розв’язувати конфлікти відповідно до демократичних принципів;

- формувати толерантне ставлення до інших народів, культур і традицій;

- співпрацювати з органами учнівського самоврядування для надання допомоги в організації їхньої роботи.

         У 2015-2016 н.р. планується провести конкурс на кращого педагога – організатора, метою якого є підтримка творчо працюючих педагогів-організаторів, підвищення їх професійної майстерності, популяризація кращих педагогічних здобутків, виявлення та пропаганда кращого педагогічного досвіду.

         Педагоги – організатори продовжуватимуть співпрацювати з Миргородським міським громадським об’єднанням «Трикутник», «Молодіжним парламентом  м. Миргород».

         Запланована робота методичного об’єднання повинна сприяти підвищенню ефективності виховання учнів.

Засідання методичного об’єднання педагогів-організаторів

Серпень

1.  Аналіз роботи методоб'єднання педагогів - організаторів за 2014-2015 н.р. та перспективи розвитку на 2015-2016 н.р.

(Дрімайло Н.М., голова м/о).

2. Затвердження плану роботи м/о педагогів - організаторів на 2015-2016 н.р.

 (Дрімайло Н.М., голова м/о).

3. Опрацювання методичних рекомендацій МОНУ та ПОІППО ім. М.В. Остроградського щодо організації виховної роботи  на 2015-2016 н.р.

(Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти).

4.  Ознайомлення з обласною Концепцією виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки

(Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти, Дрімайло Н.М., голова м/о)

Жовтень

  1. Формування професійного портрета педагога-організатора засобами інформаційно-комунікаційних технологій в сучасному інформаційному просторі.

 (Білоцерківець К.Г., педагог – організатор гімназії імені Т.Г. Шевченка)

  1. Загальноміський конкурс педагогічної майстерності «Кращий педагог – організатор року».

(Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти)

3. Підготовка до КВН та до гри «Дебати».

 (Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти, ЗОШ №3)

Січень

        1.  Підвищення педагогічної майстерності педагогів-організаторів як важлива умова забезпечення ефективності функціонування виховної системи навчального закладу.

(Ромодан Ю.О., педагог – організатор СШ №5)

            2.       Реалізація Основних орієнтирів виховання через впровадження інноваційних масових форм позакласної роботи з дітьми.

(Зубко М.І., педагог – організатор ЗОШ №7)

Березень

         1. Захист учнівських проектів. Участь в обласному фестивалі – конкурсі учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє».

(Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти, Бутко Т.М., педагог – організатор ЗОШ №9 імені Івана Андрійовича Зубковського).

2. Формування громадянської свідомості учнівської молоді.

(НВК «Гелікон»)

Квітень

Семінар – практикум «Роль учнівського самоврядування в розвитку лідерських якостей та творчих здібностей школярів» (ЗОШ №3):

1. Використання творчого потенціалу учнів та всебічний розвиток особистості через участь в органах учнівського самоврядування.

2. Роль вчителів-консультантів органів учнівського самоврядування в розвитку лідерських якостей та творчих здібностей школярів.

3. Презентація структури учнівського самоврядування у ЗОШ №3.

Категорія: педагогів-організаторів | Додав: Ірина (28.01.2016)
Переглядів: 2180 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Block title
Block content

влажность:

давление:

ветер:



























Відділ освіти Миргородської міської ради © 2024
Create a free website with uCoz