Tuesday, 23.04.2024, 11:49
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Булінг опитування
Форма входу


















Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія





Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » педагогів-організаторів

Звіт за 2018-2019 н.р.

Методичне об’єднання педагогів – організаторів у 2018-2019 навчальному році працювало відповідно до рекомендацій МОН України, ПОІППО та методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради щодо планування й організації позаурочної виховної роботи з дітьми, підлітками та учнівською молоддю в школі. У плануванні виховної роботи в навчальних закладах міста педагоги спираються, в першу чергу, на «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Концепцію національно-патріотичного виховання дітей і молоді. У виховній роботі враховувалися основні положення Обласної Концепції виховної діяльності навчальних закладів Полтавської області на 2015-2020 роки, Програми національно-патріотичного виховання учнівської молоді у Полтавській області на 2016-2020 рік, Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Полтавської області на 2015-2020 роки, Програми правової освіти населення м. Миргорода на 2016-2020 роки, Програми реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді м. Миргорода на 2016-2020 роки.

Методоб’єднання продовжило роботу над науково-методичною проблемою «Компетентнісний підхід в організації роботи з учнями педагога-організатора», поставивши для себе за мету: упровадження у виховний процес демократичної культури через вироблення відповідних процедур для захисту прав дитини і  формування демократичних цінностей; оволодіння педагогічними формами та методами створення ефективного виховного простору шляхом консолідації зусиль усіх соціальних інститутів міста; формування життєвих цінностей особистості, підготовка молоді до активної громадянської, творчої, особистісно та соціально значущої життєдіяльності; розвиток у дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальних компетентностей), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків.

         На засіданнях методоб’єднання було проаналізовано нормативне-правове забезпечення виховного процесу у закладах освіти міста; участь шкіл міста в обласному фестивалі – конкурсі учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє»; ознайомлено з процедурою написання проектів. Педагоги – організатори поділилися досвідом щодо превентивного виховання, залучення батьків до виховних заходів, організації і проведення виховних заходів, присвячених морально-етичним проблемам.

         Проведено семінар-практикум «Організація діяльності органу учнівського самоврядування в закладі освіти», на якому обговорили шляхи виявлення лідерів серед школярів, створення умов для реалізації їх організаторських здібностей, інноваційні, нетрадиційні, цікаві форми роботи з лідерами учнівського самоврядування та познайомилися зі структурою учнівського самоврядування ЗОШ №7.

         Співпрацююючи з Миргородським міським громадським об’єднанням «Трикутник», «Молодіжним парламентом  м. Миргород», 2018 - 2019 н.р. педагоги – організатори сприяли участі учнівської молоді в загальноміських заходах:

1. Виставка квіткових пазлів «З днем народження, любий Миргороде!» та фотоколажів «Пам’ятаємо!» до Дня міста (вересень 2018 р.).

2. Міський заочний конкурс юних журналістів на кращу статтю до Дня бабусі і дідуся «Моя супербабуся» (жовтень 2018 р.).

3. Міський брейн-ринг «Сильні українки» (березень 2019 р.).

4. Семінар-практикум «Протидія цькуванню» (для класних керівників, батьків, учнів) (лютий 2019 р.).

5. Фестиваль родинної творчості «Таланти родин рідної землі!» (тема фестивалю: «Щастя в кожному живе») (до Міжнародного дня щастя – 20 березня) (березень 2018 р.).

6. І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (жовтень 2018 р. – квітень 2019 р.).

7. Виставка фотоколажів «Герої Другої світової війни» до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (травень 2019 р.).

8. Загальноміське свято «Салют, випускники!» (червень 2019 р.).

         Педагоги – організатори взяли участь у виїзному семінарі з обміну досвідом «Втілення моделі виховної системи «Школа виховання прекрасного» в освітній процес», який відбувся на базі Новооріхівської ЗОШ ім. О.Г. Лелеченка.         При методичному кабінеті працює міжшкільна дитяча організація «Молодіжний парламент м. Миргород», до складу якої входять учнівські лідери усіх закладів загальної середньої освіти міста. Це ініціативні учні, активісти  учнівського самоврядування своїх шкіл. Голова парламенту – Шумейко Арсен, учень 11 класу ЗОШ №1 імені Панаса Мирного. Педагоги – організатори беруть участь у тренінгах, які проводяться для членів міського учнівського пераламенту.

         Серед заходів, у яких взяли участь юні активісти:

- ІІ молодіжний профорієнтаційний форум – Школа Успіху Миргород 2018 (ініціатива Шумейка Арсена);

- молодіжний профорієнтаційний форум (ініціатор – Іван Дяченко);

- міський молодіжний форум «Здоров’я – в наших руках» (ініціатива учнівського парламенту ЗОШ №9 імені Івана Андрійовича Зубковського);

- зустрічі у школах міста з представниками Української академії лідерства з Полтави;

- участь у Полтавській обласній школі лідерів учнівського самоврядування (Аверченко Євгенія, Дьяченко Іван, Киршина Анна, Городівський Іван, Шокало Антон);

- участь у конкурсі проектів у рамках міської програми «Місто активних громадян» учнів як конкурсантів, так і членів журі;

- молодіжний форум «Upgrade yourself» («Прокачай себе») в рамкам проекту «Агенти змін. Діти» (організатор  проекту – Іван Городівський).

Педагоги – організатори доклали зусиль до підготовки учнів до участі в різноманітних конкурсах (обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу "Молодь обирає здоров'я" (ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського), фестиваль екологічних агітбригад (ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського) та ін.).

Аналізуючи роботу методоб’єднання, можна зробити висновок, що система методичної роботи з педагогами – організаторами налагоджена і має гарні результати. Здійснюється дієвий супровід роботи з учнівським активом, батьками. Роботу педагогів – організаторів у 2018-2019 н.р. можна вважати задовільною.

Категорія: педагогів-організаторів | Додав: Ірина (24.06.2019)
Переглядів: 379 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Block title
Block content

влажность:

давление:

ветер:



























Відділ освіти Миргородської міської ради © 2024
Create a free website with uCoz