Главная » 2022 » November » 1 » Я - психолог, я - поруч!
11:54 Я - психолог, я - поруч! |
31 жовтня у межах групи "Я - психолог, я - поруч!" була цікава і неочікувана зустріч у Гончаренко центрі з Людмилою Кунєвою, психологом ЗДО №2 "Оленка", на якій знайомилися, малювали, розмовляли та виявляли емоції. В цілому адаптувалися до такого тривожного та "небезпечного" світу. Така маленька, але сильна дівчинка ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png) ![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Разом до Перемоги
![](/_nw/23/s90551694.jpg) |
Просмотров: 175 |
Добавил: Nata
| Рейтинг: 0.0/0 |
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи. [ Регистрация | Вход ]
|