Friday, 27.01.2023, 20:18
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту
Категорії розділу
Бухгалтерія [1]
Бухгалтерська звітність
Конкурси [4]
Конкурси на замыщення вакантних посад


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія

Статистика

Total online: 5
Guests: 5
Users: 0
Форма входу

Загальноосвітня

 Освіта в Миргороді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей, обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи навчальних закладів, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.
     У місті працює 6 загальноосвітніх навчальних закладів І – ІІІ ступенів, 1 НВК (ДНЗ-ЗНЗ) І-ІІ ступенів "Гелікон"; 6 дошкільних навчальних закладів, 4 позашкільних навчальних заклади.  

     Миргородська загальноосвітня школа І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного  Миргородської міської ради Полтавської області http://school-1-mirg.at.ua/ один із найстаріших начальних закладів міста, який у 2017 році відзначив свій 110 ювілей. У закладі   запроваджується  поглиблене вивчення біології з 8 класу. Старша школа закладу навчається за біотехнологічним профілем. Нове приміщення навчального закладу вступило до ладу до 10 – ї річниці Незалежності України. В даний час ця школа – найбільш оснащений, найсучасніший загальноосвітній навчальний заклад, у якому функціонує 2 сучасних комп’ютерних класи. У ньому успішно впроваджено регіональну програму «Довкілля». У 2016 році завершено будівництво та обладнання  сучасного спортивного  майданчика. Заклад є активним учасником проекту Громадсько-активна школа.

        Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 3 Миргородської міської ради Полтавської області  http://mschool3.at.ua/-   також один із найстаріших закладів міста. Школа оснащена сучасним комп’ютерним обладнанням. У закладі створений музей школи. Проводиться робота по запровадженню та вивченню сучасних традицій, звичаїв, побуту.

      Миргородська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 5 Миргородської міської ради Полтавської області  http://schooln5.at.ua / понад 20 років є спеціалізованою  школою , у якій з першого класу  поглиблено вивчається англійська мова. Це один із найчисельніших за шкільними контингентами заклад, у якому навчається 741  школярів. Вона є опорною школою по роботі з обдарованою молоддю.  Система виховної роботи тут здійснюється за принципами школи – родини. Школа протягом останніх років є взірцем в організації патріотичного виховання, незмінним переможцем міського етапу   військово-спортвної  «Сокіл (Джура)» та обласного етапу гри «Петлюрівський вишкіл».  За рішенням учнівського парламенту в закладі запроваджено програму «Шкільний Олімп». Школа працює у Всеукраїнському проекті  "Щоденник.ua". 

        Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgimnaziya.at.ua/ – заклад нового типу,  в якому навчається  828 учнів, з них 329 – учні початкових загальноосвітніх класів. Обрані напрями профілізації закладу - математичний та української філології. У навчальному закладі активно працює проект "Щоденник.ua". Створюється потужна спортивна база: обладнано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям. Заклад інтенсивно працює над покращенням матеріальної бази, проводяться системні роботи по запровадженню енергозберігаючих технологій.

           Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №7 Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgorod7.ucoz.ru/ надає освітні послуги жителям авіамістечка.   Плідно  працює  учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти». 

           У  Миргородській загальноосвітній  школі І – ІІІ ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради  Полтавської області http://mirshkola9.at.ua/– наймолодшій школі міста, створений і багато років ефективно працює «Музей бойової слави». З 01.09.2013 відкрито музей Івана Андрійовича Зубковського. Дієвою і результативною є робота пошукового загону школи.  Це опорний заклад в рамках проекту "Школа сприяння здоров´ю". Тут проводяться семінари-практикуми, науково-практичні конференції для педагогів міста та області. Поступово школа збільшує свої учнівські контингенти і зараз впевненно конкурує із найбільшими за чисельністю учнів навчальними закладами міста. У школі навчається 787 учнів.

        Миргородський навчально – виховний комплекс  ( дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад) «Гелікон» http://gelikonmirgorod.ucoz.ru/- заклад нового типу, що працює за системою розвивального навчання та є базовим щодо впровадження інклюзивної освіти. В ньому  радо зустрічають 3-річних малюків, а в доросле самостійне життя з гордістю проводжають юнаків та дівчат.

       «Кожна дитина  талановита, й треба лише допомогти їй розкрити власні здібності», - вважають  педагоги комплексу. Всі вихованці стають частиною великої щасливої та дружної  родини, як в урочний, так і в позаурочний час. 

" Гелікон" -  міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, формувати свій погляд на життя,  розкривати свої власні таланти, співпрацювати з педагогами і батьками,  допомагати тим, хто потребує допомоги. Саме завдяки цьому виховуються  успішні, впевнені, гармонійно розвинені діти, від яких залежатиме майбутнє держави.

       Навчально - виховний комплекс (ДНЗ – ЗНЗ ) «Гелікон» плідно працює над наступністю у роботі дошкільного закладу і школи, розвитком творчих здібностей малюків та підлітків.

      У Миргороді діє міське наукове товариство учнівської молоді «Мала академія наук», яке є філією Полтавського обласного відділення Малої академії наук України. Підрозділи цієї філії створені при всіх загальноосвітніх та позашкільних закладах. Головним завданням МАН є створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді. 

        Дошкільна освіта є первинною ланкою безперервної освіти. У місті Миргороді створена оптимальна мережа дошкільних навчальних закладів, яка задовольняє потреби населення в дошкільній освіті. У 6-ти дошкільних навчальних закладах та НВК «Гелікон» виховується 1424  вихованці. Для дітей із особливими потребами розвитку при ДНЗ № 2, № 10, № 11, відкрито 8 груп компенсуючого типу ( 2 для дітей з вадами зору, 2 для дітей із вадами мовлення, 2 для дітей із затримкою психічного розвитку, 2 для дітей з вадами опорно - рухового апарату).  В цих групах виховується 126 дітей дошкільного віку. У НВК «Гелікон»  2017 -2018 навчального року відкрито інклюзивну групу у дошкільному закладі для дитини з вадами слуху.

       Забезпечити повноцінне, змістовне, цікаве життя малюків покликані дитячі садки. Кожен із них має своє обличчя, свою історію, традиції, духовні цінності та надбання. 

    Дошкільний навчальний заклад №2 «Оленка» комбінованого типу  http://dnz-olenka.poltava.ua/- сучасний навчальний заклад з міцною матеріальною базою, якісно  оснащеними груповими кімнатами, ігровими майданчиками, відомий кваліфікованими кадрами, конкурентоспроможний на ринку педагогічних послуг. У яслах - садку створено оптимальне предметно - розвиваюче середовище для забезпечення розвитку, навчання, виховання та оздоровлення дошкільнят . Піклуючись про зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, враховуючи індивідуальні особливості, можливості та потреби у дитячому садку організована планомірна, систематична робота груп компенсую чого типу  для дітей з вадами мовлення, з вадами зору. В них надається кваліфікована лікувально - профілактична та корекційно -  реабілітаційна допомога дошкільникам, консультативна допомога батькам. 

      Серед інших садків міста існує єдиний садочок з теплою назвою «сонечко»  – це дошкільний навчальний заклад №5 «Сонечко» http://dnz5.at.ua/Він розташований в мальовничому куточку,  де в зелені літа і ледь пожовклого листя осені, знайшла своє місце будівля дитячого садка. Немов жовте сонечко, вирізняється вона своїм забарвленням, промінчик тепла якому подарувала міська рада. Адже за її ініціативи заклад став учасником українсько-німецького проекту «Енергоефективна реновація ДНЗ». В ході реалізації  цього проекту була проведена заміна вікон та здійснюється  утеплення стін приміщення. Така турбота міської ради щільно гармонує з любов’ю, душевним комфортом та теплом,  який дарують вихователі малюкам, піклуючись про їх гармонійний розвиток .

      Дошкільний навчальний заклад №7 «Яблунька» http://dnz-7.at.ua/ загального розвитку знаходиться у найвіддаленішому мальовничому та екологічно чистому куточку нашого міста. Це єдиний малокомплектний дитячий садок  у Миргороді, особливість якого полягає в тому,  що навчаються і виховуються в ньому діти в різновіковій групі,  більшість вихованців якої -  братики і сестрички мікрорайону «Почапці». І справді, діти у «Яблуньці» почувають себе, як у великій родині,  що сприяє їх повноцінному всебічному розвитку.  Здійснення особистісно  – орієнтованого  підходу до  виховання дітей у різновіковій групі створює умови для набуття ними досвіду спілкування з оточуючими, вміння спільно гратися, вчитися, працювати.  Свої перші найяскравіші, незабутні враження діти отримують  від  чарівного світу природи, народних традицій, що є пріоритетними  в  роботі  дошкільного закладу.   Чудовий дитячий садок  №7 «Яблунька»  – це  казковий  світ, наповнений любов'ю та увагою, кращого для дітей годі і бажати!

      Дошкільний навчальний заклад №10 «Веселка» http://dnz10-veselka.ucoz.ua/ - навчальний заклад комбінованого типу, де здобувають дошкільну освіту більше 300 дошкільнят.

   Пріоритетним в роботі дошкільного закладу є художньо - естетичний напрямок - системний, комплексний розвиток творчих здібностей: музичних, театральних, образотворчих, хореографічних. Своєчасне спілкування з творами різних видів мистецтва  відкриває дитині світ реально існуючої краси, формує її переконання, впливає на поведінку, дарує великі можливості для пізнання прекрасного, розвитку емоційно - естетичних почуттів. У дитячому садку плідно працюють гуртки : театральний, танцювальний, співу, художньої праці. Творчо впроваджуються в роботу інноваційні технології:  ТРВЗ,  розвиваючі ігри Нікітіних, методика О.Белкіної «Чарівні фарби і талановиті пальчики», проектна технологія. Велика увага приділяється інклюзивному навчанню та вихованню дітей з особливими освітніми проблемами. Створено колектив педагогів - однодумців, які своїм сердечним ставленням, величезним зусиллям розуму, серця, і волі виховують маленькі особистості.

      У центрі славного міста - курорту Миргород знаходиться  дошкільний навчальний заклад  № 11 «Теремок», ясла – садок  комбінованого типу http://dnz11.pl.ua «Теремок» щодня радо зустрічає понад 250 веселих життєрадісних хлопчиків і дівчаток, для яких тут створено оптимальне освітньо - розвиваюче середовище. Дошкільний навчальний заклад №11 « Теремок»  має статус  «Школа сприяння здоров’ю». Пріоритетним у роботі дошкільного навчального закладу є фізкультурно - оздоровчий напрямок, одним із найважливіших завдань - єдність інтелектуальної і фізичної культури майбутнього покоління. Усвідомлення великої відповідальності за здоров’я дітей дає  колективу стимул до оволодіння новими методиками і технологіями в напрямку фізкультурно-оздоровчої роботи. Активно впроваджуються здоров’язберігаючі технології: фітбол - аеробіка, степ-аеробіка, стретчинг, «Пілатеc», кольоротерапія і ін. Усі ці форми роботи забезпечують формування у дітей ціннісного ставлення до себе, свого образу «Я», одним із компонентів якого є «Я – здоровий!».

     Ефективно працюють дві групи компенсуючого типу – для дітей з порушеннями мовлення, для дітей з порушеннями опорно - рухового апарату. Робота педагогічного колективу ДНЗ - «Школи сприяння здоров’ю» по залученню до здорового способу життя підвищує престиж закладу, піднімає на більш високий рівень професіоналізм педагогів по збереженню і зміцненню здоров’я дітей.

           Дошкільний навчальний заклад №12 «Світлячок» http://dnz12sv.at.ua/ загального розвитку розташований на правобережній частині річки Хорол. Дитячий садок працює за пріоритетним  художньо - естетичним напрямком. Колектив педагогів спрямовує діяльність закладу на реалізацію права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення  і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового, духовного розвитку, формування  життєвої компетентності. 

         У  дошкільному навчальному закладі працюють гуртки художньо - естетичного спрямування: співу «Соловейко», театральний, танцювальний. Активно впроваджуються новітні педагогічні технології,  направлені на формування у дітей почуття краси, художньо – продуктивних навичок,  розвитку  творчих здібностей. 

        Позашкільна освіта є важливою ланкою допрофесійної освіти, спрямованою на виявлення та вдосконалення технічних, естетичних, екологічних, фізичних та інших здібностей дитини. Усі ці завдання у м. Миргороді покладені на 4 позашкільні навчальні заклади (Центр естетичного виховання, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станція юних техніків, станція юних туристів), а також дитячо-юнацьку спортивну школу  ,  які відвідують понад 2 тис. дітей. 

          Центр естетичного виховання плідно працює над розвитком художніх, вокальних, хореографічних здібностей своїх вихованців. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є хореографічні: «Веснянка», «Променад», «Екзотика», «Престиж», вокальний «Соняшник», вокально-інструментальний «СВІТ», ляльковий театр «Петрушка», циркова  студія  «Мрія». Вихованці гуртків ЦЕВ є неодноразовими переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів. 

       Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді http://centum.ucoz.ua/ покликаний виховувати екологічну культуру молодих миргородців, бережливе ставлення до природи, любов до оточуючого світу. Наймасовішими гуртками є: «Природа і фантазія», «Юні квітникарі», «Городники», «Чарівна райдуга», екологічне агенство «Юн-прес», МАН. Екологічна агітбригада «Джерело» ЦЕНТУМУ, переможець обласного та призер Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад, активно веде екологічно-просвітницьку роботу серед учнівської молоді міста. 

         Станція юних туристів успішно займається туристично-спортивною, пошуковою, краєзнавчою роботою. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є туристсько – спортивні гуртки. Станцією юних туристів проводиться велика робота по оздоровленню школярів міста в Криму, Карпатах. 

          Діти з технічними нахилами відвідують станцію юних техніків http://mirgorodsut.at.ua/. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є гуртки: картингістів, юних дизайнерів, «Крою та шиття», «Механічного обробітку деревини», судномодельний гурток.   

             Важливу роботу з фізичного розвитку дітей, виховання здорового способу життя проводить дитячо-юнацька спортивна школа. Наймасовішими у ДЮСШ  є групи: легка атлетика, шахи, греко-римська боротьба, боротьба дзю-до, волейбол, баскетбол.

           У місті функціонує 1 професійно - технічний навчальний заклад – ПТНЗ № 44 та Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. 

        Працює загальноосвітня школа-інтернат Полтавської обласної ради , яка підпорядкована Головному управлінню освіти і науки Полтавської ОДА. Тут навчається понад 150 школярів з особливими потребами з усієї України


влажность:

давление:

ветер:
Календар
«  January 2023  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2023
Create a free website with uCoz