Вівторок, 31.03.2020, 01:43
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія


Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » предмету "Захисник Вітчизни"

У категорії матеріалів: 3
Показано матеріалів: 1-3

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Cерпень 2019 року

1. Ознайомлення з інструктивно-методичним листом МОН України «Про вивчення трудового навчання та креслення у 2019 – 2020 н. р.» (Силко В. П., методист МК).

2. Аналіз роботи м/о вчителів трудового навчання за минулий рік та ознайомлення з планом роботи на 2019 – 2020 н. р. (Силко В. П., методист МК).

3. Методика проведення лабораторно-практичних робіт на заняттях з трудового навчання (Ксьонз С. В., керівник м/о).

Жовтень 2019 року

1. Аналіз проведення I етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та підготовка до II етапу. Визначення та обговорення практичного туру олімпіади із урахуванням методичних рекомендацій ПОІППО (Ксьонз С. В., голова м/о, Силко В. П., методист МК).

Січень 2020 року

1. Аналіз проведення II етапу та підготовка до III етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (Силко В. П., методист МК).

2. Розвиток креативності як спосіб формування компетентної особистості в трудовому навчанні учнів (Солонцова Л. Л., вчитель гімназії ім. Т. Г. Шевченка).

3. Майстер-клас «Орігамі – захоплююче мистецтво» (Силко В. П., методист МК).

Квітень 2020 року

1. Методика створення та проведення навчальних квестів. Квест «Спритні та вмілі» (Коморна В. В., вчитель ЗОШ № 3).

2. Новинки педагогічної преси, методичної літератури (члени методичного об’єднання: Ранюк Л. А., Комарницька Н. М., Глушко Л. В.).

3. Аналіз роботи м/о вчителів трудового навчання та обговорення перспективного плану роботи на 2020 – 2021 н. р. Визначення проблеми, над якою працюватиме м/о (Силко В. П., методист МК, Ксьонз С. В., голова м/о).

предмету "Захисник Вітчизни" | Переглядів: 75 | Додав: shkola9 | Дата: 02.09.2019 | Коментарі (0)

         Методичне об’єднання вчителів трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці (керівник  Ксьонз С.В.,Черкащенко О.О.)  у 2018 - 2019н.р. продовжило працювало над проблемою «Удосконалення інформаційної культури вчителів. ІКТ на уроках трудового навчання».      

предмету "Захисник Вітчизни" | Переглядів: 90 | Додав: shkola9 | Дата: 24.06.2019 | Коментарі (0)

І засідання, серпень

1. Аналіз роботи  МО вчителів трудового навчання за минулий рік  та ознайомлення з планом роботи на 2018 -2019 н.р. Ксьонз С.В, голова М/О, Силко В.П., методист ММК.

2.Ознайомлення з інструктивно – методичним листом  МОН України «Про вивчення трудового навчання та креслення у 2018 – 2019н.р.» Силко В.П., методист ММК.                                        

II засідання, жовтень

1. Аналіз проведення I етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання та підготовка до II етапу. Визначення та обговорення практичного туру олімпіади з урахуванням  методичних рекомендацій ПОІППО. 

Силко В.П.,методист ММК, Ксьонз С.В., голова М/О.

2. Майстер-клас з ниткографії. Коморна В.В., вчитель ЗЗСО №3.

III засідання, січень

1. Аналіз проведення II етапу та підготовка до III  етапу  Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. Силко В.П., методист ММК.

2.  Інтеграція сучасних педагогічних технологій в одному занятті з трудового навчання. Майстер – клас  «Виготовлення листівки в техніці  «Айріс-фолдінг». Глушко Л.В., вчитель ЗЗСО №7.

3. Круглий стіл «Роль роздаткових карток на уроках технологій». Усі члени МО.

IVзасідання , квітень

1.   Трудове навчання в умовах ринкових відносин. Майстер-клас учителя з обраного навчального  модуля. Коніченко Ю.В., вчитель СШ №5.

2. Обговорення новинок педагогічної преси та інших інформаційних джерел. Усі члени МО.          

3. Аналіз роботи МО вчителів трудового навчання міста та обговорення перспективного плану роботи  на  2019-2020 н.р. Визначення проблеми, над якою працюватиме МО. Силко В.П., Ксьонз С.В.

предмету "Захисник Вітчизни" | Переглядів: 234 | Додав: shkola9 | Дата: 24.09.2018 | Коментарі (0)


влажность:

давление:

ветер:
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz