Четвер, 04.03.2021, 11:28
Вітаю Вас Гість | RSS


Меню сайту
Категорії розділу
Бухгалтерія [1]
Бухгалтерська звітність
Конкурси [0]
Конкурси на замыщення вакантних посад


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія

Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0
Форма входу

Освіта міста


     Освіта в Миргороді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей, обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь із передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи закладів освіти, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.
    У місті працює 6 закладів загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів, 1 НВК (ДНЗ-ЗНЗ) І-ІІ ступенів «Гелікон»; 6 закладів дошкільної освіти, 4 заклади позашкільної освіти. Створена й ефективно працює психологічна служба.

   У Миргородській загальноосвітній школі І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного Миргородської міської ради Полтавської області http://myrgorod-school1.pl.sch.in.ua/ запроваджується  поглиблене вивчення біології з 10 класу. Три класи початкової школи працюють за програмою "Світ чекає крилатих". Упродовж декількох років успішно реалізують проєкти "Школа як осередок розвитку громади", "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів". Обладнано  сучасний спортивний  майданчик.

     Миргородська загальноосвітня школа І – ІІІ ст. № 3 Миргородської міської ради Полтавської області  http://mschool3.at.ua/ – один із найстаріших закладів міста у якому функціонує музей школи. Успішно вивчаються курси «Фінансова абетка», «Фінансова арифметика», «Фінансова грамотність», «Основи податкових знань». 

Заклад бере   участь у проєктах: «Ukrainian Safety Park International hub – територія розвитку безпеки»; «Безпечна і дружня до дитини школа»; «Мережа DOCU/ КЛУБів за реформи»; «Онлайн-галерея «Герої очима дітей»; «Діти - наше майбутнє».

     Миргородська спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 5 http://myrgorod-school5.pl.sch.in.ua/ Миргородської міської ради Полтавської області. Пріоритетним напрямом роботи є розвиток комунікативних здібностей учнів. Із 2013 року є активним учасником Міжнародної благодійної організації за підтримки екс-премєра Великобританії Тоні Блера Generation Global. ЗЗСО постійно співпрацює з Корпусом Миру США в Україні та Львівським лінгвістичним ліцеєм у рамках «Схід-Захід-разом». Школярі та вчителі є учасниками программ E-Twinning, PanPalschool, Empatico. На базі школи працюють мовні літні та зимові табори. Належна увага відводиться військово-спортивному вихованню учнів. У закладі функціонує клуб інтелектуально-розвивальної гри «Дебати».

  Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgimnaziya.at.ua/ – заклад нового типу, в якому близько 900 учнів. Обрані напрями профілізації – математичний та української філології, упроваджується допрофільне навчання. Важливим напрямом діяльності гімназії є робота з обдарованими дітьми, у закладі функціонує наукове товариство “Інтелектуал”. У закладі відкрито класи в рамках науково-педагогічного проєкту “Інтелект України”. Гімназія інтенсивно працює над проведенням капітальних ремонтів приміщень, покращенням матеріальної бази, проводяться системні роботи із впровадження енергозберігаючих технологій, усі кабінети під’єднані до мережі Інтернет, облаштовано зони Wi-Fi. У 2019 році учні закладу перемогли у Шкільному громадському бюджеті Полтавської області, і на подвір’ї гімназії з’явилася велика альтанка - відкритий освітній простір для навчання, розвитку та натхнення. У 2020 році гімназія стала переможцем проєкту Zero Waste School 2020 і отримала в подарунок прес для брикетування відходів. Колектив закладу знаходиться у постійному пошуку нових проєктів, результатами участі в яких стане осучаснення освітнього простору та підняття престижу гімназії.      

  Миргородська загальноосвітня школа І–ІІІ ст. №7 Миргородської міської ради Полтавської області http://mirgorod7.at.ua/ надає освітні послуги жителям авіамістечка.   Плідно  працює  учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти». 

   У Миргородській загальноосвітній  школі І – ІІІ ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргородської міської ради  Полтавської області http://myrgorod-zosh9.pl.sch.in.ua/– наймолодша  школа міста. В ній діють “Музей етнографії Миргородщини»,  музей Івана Андрійовича Зубковського та кімната Бойової Слави.  Цей заклад освіти працює за напрямом  "Школа сприяння здоров'ю". Педагогічний колектив школи постійно підвищує фаховий рівень через участь у вебінарах,конференціях,тренінгах. Освітній заклад долучається до участі у всеукраїнських проєктах, а саме: німецько-український проєкт «Молодь дебатує», до проєкту Всесвітнього Дня Гідності (Global Dignity Day), антикорупційного проєкту  від ЕдКемп Україна.

   Школа є найбільшим освітнім закладом нашого міста, в 34-х класах навчається 896 учнів. У старшій школі запроваджено профільне навчання - економічного та правознавчого напрямків. Працює два комп’ютерні класи. Класи НУШ оснащені сучасною мультимедійною технікою. Проведено інтернет в усі навчальні приміщення, організовано Wi-Fi зони. В школі діє проєкт «Лабораторія майбутнього», працюють факультативи з робототехніки та гурток «Легоконструювання». Для освітніх потреб використовується сенсорна кімната, кабінет «здоров’я» модернізовано шкільну бібліотеку. Проведено повну заміну освітлення та зовнішнє утеплення стін школи. 

   Освітнє середовище закладу сприяє гармонійному  розвитку особистості.

    Миргородський навчально-виховний комплекс  (дошкільний навчальний заклад–загальноосвітній навчальний заклад) «Гелікон» https://nvkgelikon.wixsite.com/gelikon –  це сучасний заклад освіти, що поєднує дошкільну та базову загальну середню освіту, активно впроваджує інклюзивну освіту, забезпечує наступність навчання і виховання, сприяє формуванню особистості, від якої залежатиме майбутнє держави. Тут  радо зустрічають  малюків, а в доросле самостійне життя з гордістю проводжають юнаків та дівчат.

    Провідні засади НУШ НВК «Гелікон» впроваджує  від початку свого існування – з 1996 року. За цей час створено відкритий навчальний простір для здобуття освіти, спілкування і всебічного розвитку дітей, для співпраці вчителів і батьків. До базових навчальних програм включені факультативні курси практичного спрямування, які запозичені з європейського досвіду середньої освіти, а система позаурочної діяльності сформована за запитами учнів відповідно до їх інтересів.

   НВК «Гелікон» – міні-суспільство, де вихованці кожного дня навчаються дружити, формувати свій погляд на життя, розкривати свої власні таланти, співпрацювати з педагогами і батьками, допомагати тим, хто потребує допомоги. Це заклад, у якому і навчальний процес, і позаурочна діяльність у затишних комфортних умовах дають дитині впевненість у собі, практичні знання та успішний старт у доросле життя.

   Біликівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області http://bilyky-nvk.pl.sch.in.uaУ закладі освіти учні опановують дві іноземної мови: англійську мову з 1 класу та німецьку мову з 5 класу. Педагогічний колектив працює над системою виховної роботи «11 кроків до становлення компетентно-свідомого громадянина». Широко пропагується національно-патріотичне виховання з  підготовки майбутніх козаків за програмою гри «Сокіл» («Джура») та гри «Петлюрівський вишкіл». Запроваджено танцювальні та кисневі перерви. У школі діє історико-етнографічний  музей.

   Гаркушинська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області https://garkush.wixsite.com/schoolПріоритетними напрямками роботи  школи у 2020 – 2021 навчальному році є: 1.Забезпечення ефективності освітнього процесу шляхом підвищення інформаційної компетентності та медіа грамотності педагогів та створення єдиного інформаційного простору засобами ІКТ та технічних засобів навчання. 2.Підвищення якості освіти та забезпечення належної підготовки учнів до ЗНО. 3.Збереження і продовження українських культурно-історичних традицій. 4.Виховання шанобливого ставлення до рідних святинь, української мови, історії. 5.Упровадження індивідуального навчання, надання можливостей учням з особливими потребами навчатись у загальноосвітній школі. 6.Організація педагогіки партнерства з родинами та громадськістю щодо надання якісної освіти завдяки розширенню форм та видів співпраці з ними, прозорості та відкритості роботи закладу через роботу  веб-сайту, створення відкритих груп в соціальних мережах.

   Дібрівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області входить у мережу громадсько активних шкіл Полтавської області, співпрацює з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» в проєкті «Школа як осередок розвитку громади». Метою закладу є створення сучасного освітнього середовища, спрямованого на пошук та впровадження ефективних способів розкриття, вдосконалення та реалізації творчого потенціалу дитини через навчання, сім’ю, громаду.

   Зубівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області https://zoobivkaschool.wixsite.com/zoobivkaschool

   Кибинська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області

   Петрівцівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області https://petrivzi-scola.wixsite.com/school реалізовує особистісно-орієнтований підход до розвитку, виховання й навчання учнів через оновлення змісту освіти й упровадження нових освітніх технологій, зокрема інформаційних і телекомунікаційних,технологій дистанційного навчання  на всіх ступенях навчання.

   Опорний заклад освіти «Трудолюбівська гімназія Миргородської міської ради Полтавської області» http://trudolub-zosh.ucoz.ua/ та http://trudolub-sad.ucoz.ua  це новий  тип багатофункціонального освітнього простору, який об’єднує працівників, учнів, батьківство на основі взаємодовіри, співпраці, здорового глузду з метою надання і отримання якісних освітніх послуг. Місія закладу – створення комфортних умов для всебічного розвитку особистості, здатної реалізувати себе, жити у гармонії з людьми, світом і бути щасливою. Успішним є втілення проєктів  «Inspiring story of teachers and kids learning English together» та «Сучасне освітнє середовище». Педагоги створили для підлітків кімнату без гаджетів «Гра – це серйозно». Заклад кілька років поспіль працює над продовженням ініціативи майстрів «Кузні Петра», втілюючи проєкт по врученню Премії учням та ученицям, які проявили себе в окремих галузях знань чи сферах діяльності, «Іменна Премія дитині».

   Опорний заклад освіти «Хомутецька гімназія Миргородської міської ради Полтавської області» працює над  проблемою «Формування інноваційного освітнього середовища на основі педагогіки партнерства в умовах реалізації компетентнісного підходу та принципу дитиноцентризму»; «Виховання творчої, компетентної особистості, здатної самовизначитися та самореалізуватися». Педагогічний колектив утілює в життя проєкти: «Обдарована дитина», «Інновації в сучасній школі», «Школа – територія безпеки», «Школа здоров’я», «Особистість», «Партнерство», «Шкільна республіка». Школа  учасник Українсько-нідерландського проекту Громадсько активної школи (ГАШ).

 Якісний та кількісний склад учителів ЗЗСО:

Відмінник освіти – 6 (2%);

Кандидат педагогічних наук – 1;                                             

Учитель-методист – 35 (11%);

Старший учитель – 65 (20%);

Вища категорія – 161 (50%);

І категорія – 62 (20 %);

ІІ категорія – 40 (13%);

Спеціаліст – 52 (17%);

Всього – 315.

 У Миргороді діє міське наукове товариство учнівської молоді «Мала академія наук», яке є філією Полтавського обласного відділення Малої академії наук України. Підрозділи цієї філії створені при всіх загальноосвітніх та позашкільних закладах. Головним завданням МАН є створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді. 

        Дошкільна освіта є первинною ланкою безперервної освіти. У місті Миргороді створена оптимальна мережа дошкільних навчальних закладів, яка задовольняє потреби населення в дошкільній освіті. У 6-ти дошкільних навчальних закладах та НВК «Гелікон» виховується 1390  вихованці. Для дітей із особливими потребами розвитку при ДНЗ № 2, № 10, № 11, відкрито 8 груп компенсуючого типу (2 для дітей з вадами зору, 2 для дітей із вадами мовлення, 2 для дітей із затримкою психічного розвитку, 2 для дітей з вадами опорно-рухового апарату). В цих групах виховується 139 дітей дошкільного віку. Із 2017 року в НВК "Гелікон" функціонує інклюзивна група, яку відвідує 25 дошкільнят. 

       Забезпечити повноцінне, змістовне, цікаве життя малюків покликані дитячі садки. Кожен із них має своє обличчя, свою історію, традиції, духовні цінності та надбання. 

     Дошкільний навчальний заклад №2 «Оленка» комбінованого типу  http://olenka-mirgorod.at.ua – сучасний освітній заклад із міцною матеріальною базою, якісно оснащеними груповими кімнатами та ігровими майданчиками. У яслах-садку створено оптимальне предметно-розвиваюче середовище для забезпечення розвитку, навчання, виховання та оздоровлення дошкільнят. Піклуючись про зміцнення фізичного і психічного здоров’я дітей, враховуючи індивідуальні особливості, можливості та потреби у ЗДО організована планомірна, систематична робота груп компенсуючого типу для дітей із порушенням зору. В них надається кваліфікована лікувально-профілактична та корекційна допомога дошкільникам, консультативна допомога батькам. 

     Серед інших садків міста існує єдиний садочок із теплою назвою «сонечко» – це дошкільний навчальний заклад №5 «Сонечко» http://dnz5.at.ua/. Він розташований у мальовничому куточку, де в зелені літа і ледь пожовклого листя осені, знайшла своє місце будівля дитячого садка. Тут виховують 113 малюків, кваліфіковані педагоги забезпечують догляд за ними, розвиток та навчання відповідно до вимог Базового Компонента дошкільної освіти. Пріоритетним у роботі дошкільного навчального закладу є  пізнавально-мовленнєвий розвиток, що є запорукою подальшої успішності. У дошкільному навчальному закладі працюють гуртки: «Маленькі актори», «Пізнайко», «Юні дослідники», «Чарівний папір», «Квіткова фантазія».

      Дошкільний навчальний заклад №7 «Яблунька» http://dnz-7.at.ua/ загального розвитку знаходиться у найвіддаленішому мальовничому та екологічно чистому куточку нашого міста. Це єдиний малокомплектний дитячий садок у Миргороді, особливість якого полягає в тому,  що навчаються і виховуються в ньому діти в різновіковій групі, більшість вихованців якої – братики і сестрички мікрорайону «Почапці». І справді, діти у «Яблуньці» почувають себе, як у великій родині, що сприяє їх повноцінному всебічному розвитку.  Здійснення особистісно-орієнтованого підходу до виховання дітей у різновіковій групі створює умови для набуття ними досвіду спілкування з оточуючими, вміння спільно гратися, вчитися, працювати. Свої перші найяскравіші, незабутні враження діти отримують  від  чарівного світу природи, народних традицій, що є пріоритетними  в  роботі  дошкільного закладу. Чудовий дитячий садок №7 «Яблунька» – це  казковий  світ, наповнений любов'ю та увагою, кращого для дітей годі і бажати!

  Дошкільний навчальний заклад №10 «Веселка» http://dnz10-veselka.ucoz.ua/ – навчальний заклад комбінованого типу, де здобувають дошкільну освіту більше 300 дошкільнят. Пріоритетним в роботі дошкільного закладу є художньо-естетичний напрямок – системний, комплексний розвиток творчих здібностей: музичних, театральних, образотворчих, хореографічних. Своєчасне спілкування з творами різних видів мистецтва  відкриває дитині світ реально існуючої краси, формує її переконання, впливає на поведінку, дарує великі можливості для пізнання прекрасного, розвитку емоційно-естетичних почуттів.

Для розвитку та реалізації творчих здібностей дошкільників працюють гуртки:

У групах раннього віку: «Пільчикові ігри», «Сенорні ігри».

У групах молодшого дошкільного віку: «Театралізована діяльність», «Екологічне виховання», «Дитяча творчість».

У групах середнього дошкільного віку: «Ігри з піском», «Правове виховання дошкільнят», «Мовленнєві перлинки для маленької дитинки», «Домісолька» (вокально-хоровий), «Англійська мова для дошкільнят».

У групах старшого дошкільного віку: «Маленькі мислителі», « Дослідники-чомусики», «Дошкільнятам про сталий розвиток», «Український фольклор».

Творчо впроваджуються в роботу інноваційні технології:  М. Монтессорі, М.Єфименка,О. Зайцева, ТРВЗ, спадщини В.О. Сухомлинського, палички Джорджа Кюїзенера, моделювання Н.Гавриш, програми К.Орфа «Всесвіт музичних звуків», логоритміки, мнемотехніки, опорних схем. Велика увага приділяється інклюзивному навчанню та вихованню дітей з особливими освітніми проблемами. Створено колектив педагогів-однодумців, які своїм сердечним ставленням, величезним зусиллям розуму, серця, і волі виховують маленькі особистості.

      У центрі славного міста-курорту Миргород знаходиться  заклад дошкільної освіти № 11 «Теремок», ясла-садок  комбінованого типу http://dnz11.pl.ua/ «Теремок» щодня радо зустрічає понад 300 веселих життєрадісних хлопчиків і дівчаток, для яких тут створено оптимальне освітньо-розвиваюче середовище. Заклад дошкільної освіти №11 «Теремок» має статус «Школа сприяння здоров’ю». Пріоритетним у роботі є фізкультурно-оздоровчий напрямок, одним із найважливіших завдань – єдність інтелектуальної і фізичної культури майбутнього покоління. Усвідомлення великої відповідальності за здоров’я дітей дає колективу стимул до оволодіння новими методиками і технологіями в напрямку фізкультурно-оздоровчої роботи. Активно впроваджуються здоров’язберігаючі технології: фітбол-аеробіка, степ-аеробіка, стретчинг, «Пілатеc», dream elive і ін.  Робота педагогічного колективу ЗДО – «Школи сприяння здоров’ю» по залученню до здорового способу життя підвищує престиж закладу, піднімає на більш високий рівень професіоналізм педагогів по збереженню і зміцненню здоров’я дітей.

     Дошкільний навчальний заклад №12 «Світлячок» http://dnz12sv.at.ua/загального розвитку розташований на правобережній частині річки Хорол. Дитячий садок працює за пріоритетним  художньо-естетичним напрямом. Колектив педагогів спрямовує діяльність закладу на реалізацію права громадян на здобуття дошкільної освіти, створення сприятливих умов для особистісного становлення  і творчої самореалізації кожної дитини, для її фізичного, розумового, духовного розвитку, формування  життєвої компетентності: розвивати самоактивність дитини, як головного чинника становлення суб’єктності у дошкільному віці, шляхом розвитку її самосвідомості та усвідомлення своїх набутих умінь у спільній із дорослими художньо-естетичній діяльності; формувати компетентність дитини в мистецькій діяльності: розвивати естетичне ставлення до реального світу та світу мистецтва; знайомити з творами  образотворчого, музичного, театрального, хореографічного, літературного мистецтва; вчити передавати художній образ мовою образотворчого, музичного, театрального, літературного, хореографічного мистецтва, проявляти творче уявлення; формувати практичні вміння та навички: працювати з різними матеріалами, використовуючи різні техніки, підбирати відповідні засоби реалізації задуму; виховувати естетичну чутливість; розвивати у дітей творчі художньо-естетичні здібності в різних видах діяльності. Забезпечити фізичне і психічне здоров’я дошкільника; розвивати пізнавальні, естетичні і моральні якості, гнучкість  мислення, формувати загальну культуру дитини.

     У  дошкільному навчальному закладі на постійній основі функціонують гуртки художньо-естетичного спрямування: «Соловейко», «Дивовижний світ квілінгу», «Веселі штампики»,  «Чарівний світ на дитячих долоньках», «Барвистий світ», «Ниткографія». Активно впроваджуються новітні педагогічні технології,  направлені на формування у дітей почуття краси, художньо-продуктивних навичок,  розвитку  творчих здібностей. 

     Позашкільна освіта є важливою ланкою допрофесійної освіти, спрямованою на виявлення та вдосконалення технічних, естетичних, екологічних, фізичних та інших здібностей дитини. Усі ці завдання у м. Миргороді покладені на 4 позашкільні навчальні заклади (Центр естетичного виховання, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станція юних техніків, станція юних туристів), а також дитячо-юнацьку спортивну школу,  які відвідують понад 2 тис. дітей. 

    Центр естетичного виховання (ЦЕВ) http://mirgorod-cev.pl.ua/ один з найбільших закладів позашкільної освіти в Україні. Плідно працює у художньо-естетичному, дозвіллєво-розважальному, гуманітарному та соціокультурному напрямах. Веде активну громадську та благодійну діяльність. З 2016 року працює над втіленням Програми розвитку закладу, що передбачає створення у ЦЕВ освітньої системи «Позашкільний заклад - родина» як комфортного середовища та ефективного засобу для виконання його місії. Про популярність закладу у міській громаді свідчать багаточисельні щорічні вересневі прийоми нових вихованців на навчання. Про стабільність його роботи та якість позашкільної освіти, що надає ЦЕВ, свідчить щорічне збереження постійного контингенту вихованців не менше як на 90%. Заклад відвідують близько 800 вихованців від 4-х до 20 років, а також їх батьки і рідні. Найбільша кількість дітей відвідує гуртки сценічного (хореографічного, вокального, циркового, театрального, вокально-інструментального та фольклорного) мистецтва. Всього у ЦЕВ 10 таких гуртків. Серед них три носять звання «Народний художній колектив»: ансамбль сучасного танцю «Екзотика», хореографічний ансамбль «Веснянка», студія естрадного вокалу «Соняшник». Успішну освітню і творчу діяльність здійснюють ансамбль народного танцю «Світязь», театр «Петрушка», цирк «Мрія», вокально-інструментальний ансамбль «Світ», естрадний театр мініатюр «Перлинка», ансамбль спортивного танцю «Престиж», фольклорний гурток «Калинове намисто». У закладі працює літературний гурток «Живе слово» і 9 гуртків декоративно-ужиткового мистецтва. Образотворче мистецтво вивчають у гуртках «Кольоровий пензлик» і «Образотворче мистецтво», бісероплетіння у гуртку «Чарівний бісер», в'язання спицями і гачком у «Барвистому клубочку», оригамі та паперопластику у гуртку «Паперові фантазії», виготовлення виробів з різноманітних матеріалів у гуртку «Майстриня», виготовлення м'яких іграшок, виробів з художньої кулінарії та українську вишивку у одноіменних гуртках. Великий обсяг діяльності заклад проводить саме у дозвіллєво-розважальному і виховному напрямку, влаштовуючи творчі, благодійні і громадські акції загальноміського масштабу, організовуючи виставки, концерти, вистави, літературно-музичні вечори, родинні свята, майстер-класи з різних видів мистецтв, а також активний відпочинок вихованців під час канікул. При закладі створено і успішно працює клуб родинного дозвілля «Першоцвіт» для батьків і рідних вихованців ЦЕВ. Про високу результативність освітньої діяльності ЦЕВ можна судити за результатами участі вихованців закладу у конкурсах і фестивалях дитячого мистецтва різного рівня, а також за кількістю і якістю випускників закладу. Вихованці усіх без винятку гуртків ЦЕВ є неодноразовими переможцями багаточисельних обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. Щорічно заклад випускає близько 30 дітей, 20-25 % з яких обирають своєю професією напрям, за яким отримали позашкільну освіту у ЦЕВ.       

    Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді http://myrgorod-centum.pl.sch.in.ua/ покликаний виховувати екологічну культуру молодих миргородців, бережливе ставлення до природи, любов до оточуючого світу. Наймасовішими гуртками є:  «Чарівна райдуга», МАН, екологічна агітбригада «Джерело», екологічний театр  «Паросток», «Знавці кімнатних рослин», «Саду мого дивосвіт», «Кролівники-любителі». Функціональна структура закладу складається  з 3-х навчально-виховних відділів, а саме: рослинного, тваринного, екологічного відділу. Екологічний відділ займається екологічним вихованням дітей. Протягом року проходять різні екологічні акції, такі як: «Обережно, отруйні гриби!», «Жовте листя – осінь без диму!», «Збережи ялинку!», «Допоможемо зимуючим птахам!», «Допоможемо мешканцям водойм!», «Першоцвіт», «Чисте місто – чиста країна!», «Посади дерево!» та інші. Гуртківці виготовляють та розповсюджують екологічні листівки серед мешканців міста.Тваринний відділ представлений міні кролефермою «Юнікроль», лабораторією тваринництва та голубником. На мінікролефермі живуть морські свинки та кролі різних порід. У лабораторії тваринництва мешкають хвилясті папуги, корели, пацюки, хом’яки сирійські та джунгарські, акваріумні риби, жаби, черепахи, шиншили, білки дегу, равлики ахатини. Рослинний відділ включає в себе лабораторію квітництва, навчально-дослідні ділянки, теплицю. Тут гуртківці вчаться вирощувати різні види рослин, проводять досліди, поглиблюють свої знання з ботаніки. Щороку гуртківці ЦЕНТУМ приймають участь у майже  50 конкурсах Міжнародного, Всеукраїнського та обласного рівнів. Велика кількість гуртківців є їх переможцями та призерами.

        Станція юних туристів https://sites.google.com/site/misksutur/ успішно займається туристично-спортивною, пошуковою, краєзнавчою роботою. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є туристсько-спортивні гуртки. Станцією юних туристів проводиться велика робота по оздоровленню школярів міста в Криму, Карпатах. 

       Діти з технічними нахилами відвідують станцію юних техніків https://sites.google.com/site/sutmirgorod/home. Технічна творчість, як одна з найбільш цікавих форм дозвілля школярів, сприяє розкриттю і розвитку творчих здібностей, ініціативи, самостійності та самовизначенню у житті, підвищенню якості трудової підготовки і професійної орієнтації учнів, вмінню орієнтуватись у світі техніки, як невід’ємній складовій частині освіченості кожної сучасної людини.

   Станція юних техніків налічує 22 гуртки початково-технічного, спортивно-технічного, виробничо-технічного та художньо-технічного напрямку. Це гуртки авіамоделювання, судномоделювання, картингістів, мопедистів та мотоциклістів, механічного обробітку деревини, слюсарної справи, радіоелектронного конструювання, початкового технічного моделювання, конструювання одягу, крою та шиття, м’якої іграшки, паперопластики, виготовлення сувенірів, інтернетжурналістики, фоторепортерів та агентство «Теледебют».

    Вихованці закладу беруть активну участь у обласних та всеукраїнських конкурсах і змаганнях. Сьогодні найкращі роботи вихованців Станції юних техніків експонуються в обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді та в Українському Державному центрі позашкільної освіти учнівської молоді. 

     Важливу роботу з фізичного розвитку дітей, виховання здорового способу життя проводить дитячо-юнацька спортивна школа. Наймасовішими у ДЮСШ  є групи: легка атлетика, шахи, греко-римська боротьба, боротьба дзю-до, волейбол, баскетбол.

       У місті функціонує 1 професійно-технічний навчальний заклад – ПТНЗ № 44 та Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В.Гоголя Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. 

       Працює загальноосвітня школа-інтернат Полтавської обласної ради, яка підпорядкована Головному управлінню освіти і науки Полтавської ОДА. Тут навчається понад 150 школярів з особливими потребами з усієї України.


влажность:

давление:

ветер:
Архів записів
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz