Sunday, 02.10.2022, 23:49
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія

Статистика

Total online: 6
Guests: 6
Users: 0
Форма входу

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » фізики

У категорії матеріалів: 61
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 6 7 »

Сортувати по: Date · Name · Rating · Comments · Views

            Початку навчального року передує засідання професійної спільноти педагогічних працівників. Цей рік, не дивлячись на всі складності, не став винятком. Традиційно, засідання розпочалося із аналізу роботи за минулий навчальний рік, його зробила Юлія Невєрова, головний інспектор кабінету забезпечення діяльності закладів освіти управління освіти, молоді та спорту Миргородської міської ради. Учителі обговорили план роботи на наступний рік. Ігор Яценко, голова спільноти, вчитель фізики ОЗО "Миргородський ліцей №1 імені Панаса Мирного" познайомив колег із методичними рекомендаціями із предмету та звернув увагу на важливі аспекти у роботі. 

фізики | Views: 56 | Added by: Юлия | Date: 25.08.2022 | Comments (0)

План роботи спільноти вчителів фізики

фізики | Views: 23 | Added by: Nata | Date: 18.07.2022 | Comments (0)

Методичне об’єднання вчителів фізики
фізики | Views: 150 | Added by: Nata | Date: 21.08.2020 | Comments (0)

Методичні рекомендації щодо вивчення фізики та астрономії  у 2020-2021 навчальному році  

фізики | Views: 2730 | Added by: Nata | Date: 19.08.2020 | Comments (0)

   Для навчання в дистанційному режимі особливе місце займають так звані «віртуальні планетарії». Це програми, які дозволяють отримувати зображення зоряного неба в потрібний час з потрібного місця. Серед таких програм можна відзначити Red Shift, Celestia, Starry Night та інші. Наприклад, Red Shift дозволяє моделювати зоряне небо на декілька тисячоліть вперед і назад, при цьому з приголомшливою точністю створювати живописне зображення, видавати інформацію про будь-який об'єкт. Спостереження зоряного неба справа не така вже й складна, зате дуже цікава. Є, звичайно, і ряд складнощів, але всі вони долаються, якщо підійти до проблеми творчо.
   Stellarium — вільний віртуальний планетарій доступний відповідно до GNU General Public License Програма використовує технології OpenGL та SDL, щоб створювати реалістичне небо у режимі реального часу. Із Stellarium, можливо побачити те, що можна бачити неозброєним оком, біноклем або маленьким телескопом.
   Посилання на ресурс: https://stellarium.org/uk/
   Star Walk 2 - красивий і простий у використанні додаток для наочного вивчення зірок, сузір'їв, планет і інших небесних об'єктів. Ваш особистий гід по зоряному небу.
   Основні можливості:
- Карта зоряного неба в реальному часі
- Спостереження за зірками, планетами та іншими об'єктами вдень і вночі
- Об'єкти глибокого космосу
- Величезна кількість інформації про небесні тіла та події
- Можливість налаштовувати час з «Машиною часу»
- 3D моделі сузір'їв і інших небесних об'єктів
- Доповнена реальність
- Різні фільтри для спостереження за небом
- Нічний режим
- Опція "Sky Live"
- Новини зі світу космосу, астрономії та космонавтики
- Актуальні астрономічні події для вашого місця розташування
Посилання на ресурс: https://star-walk-2-free.ru.uptodown.com/android (версія для Android), https://apps.apple.com/ru/app/star-walk-2-звездное небо/id892279069 (версія для AppStore)

Олег Кучеренко, методист відділу природничоматематичних дисциплін та технологій ПОІППО

фізики | Views: 184 | Added by: Nata | Date: 03.04.2020 | Comments (0)

   В умовах карантину доцільно організувати освітній процес з фізики за моделлю навчання «Перевернутий клас» (Flipped Class).       Головною особливістю цієї моделі навчання є те, що домашнім завданням для учнів є робота в онлайнсередовищі: перегляд навчальних відеоматеріалів або інформаційних ресурсів для опрацювання нового навчального матеріалу, або закріплення вже
вивченого. Натомість у класі після завершення карантину діти під керівництвом і за допомогою вчителя виконуватимуть практичні завдання до тієї теми, яку засвоїли вдома. Різновид такого навчання – модель «віртуальний перевернутий клас».
    Учителі фізики можу самостійно розробити відеоуроки з відповідних тем навчальної програми та викласти їх для перегляду на сайті закладу освіти або на особистому сайті чи блозі. Якщо така можливість у вчителя відсутня, то рекомендуємо вчителям пропонувати учням для ознайомлення з новим навчальним матеріалом відеоуроки Віктора П.А., які можна переглянути на каналі You Tube (https://www.youtube.com/user/pvictor54/videos).
   За умов, якщо навчальний матеріал уроку сфокусований на демонстрації, проведенні наочних дослідів, то учитель може демонструвати необхідну діяльність та записувати відеоролик, а учні – переглядати його, аналізувати, а потім виконувати певні дії у власному темпі з підручних матеріалів. Перелік цих матеріалів учитель може надавати вкінці відеоролика. Також, укінці відеоуроку вчитель може пропонувати дітям переглянути розв’язання типових задач з теми та озвучити задачі для самостійного розв’язування.
    Важливим аспектом роботи вчителя фізики в умовах дистанційної освіти є проведення онлайн консультацій, використовуючи Skype, та тестування.
   Учителі фізики можуть створювати тести самостійно, використовуючи Google форми на сайті закладу освіти.
   Нижче подані найбільш актуальні ресурси для проведення дистанційного навчання:
     Дистанційна підтримка освіти школярів «Отримання знань»
   Матеріали 10000 уроків за програмами загальноосвітньої школи та профільного навчання. Дистанційна підтримка традиційного навчання. Створення вчителями власних курсів, уроків, розміщення навчальних матеріалів, презентацій, проходження учнями дистанційного навчання, збір статистики, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання. Дистанційні курси, навчальні вебінари.
Посилання на ресурс: https://disted.edu.vn.ua/
   Сайт «ФІЗИКА НОВА»
   Створений для підтримки вивчення уроків з фізики за новою програмою та містить розробки уроків (конспекти, презентації, контрольні роботи, самостійні роботи, лабораторні роботи, демонстрації, відео), фізичні диктанти, тренажери формул, таблиці з пропусками.
Посилання на ресурс: https://www.fizikanova.com.ua/
   Дистанційне навчання з фізики
   Ресурс містить відео-розробки уроків з тем для учнів 8-11 класів. 
   Посилання на ресурс: https://sites.google.com/view/distancephysics/
   Сайт «Фізика в школі»
   Ресурс містить електронні версії уроків для 7-11 класів до підручників видавництва «Ранок» (авторів Бар'яхтар В. Г., Довгий С.О., Божинова Ф. Я, Кірюхіна О. А.)
    Посилання на ресурс: https://sites.google.com/site/alg8school19/
   Блог «Учителю фізики»
   На якому розміщенно методичні та дидактичні матеріали саме для підтримки самостійної роботи учнів. На сторінках блогу учні зможуть познайомитися із теоретичним матеріалом, що стосується фізичних термінів, явищ, величин, законів. Виклад матеріалу супроводжується фотографіями, відео фрагментами, флеш анімаціями та практичними порадами. Завершується кожна сторінка тестами самоперевірки, за допомогою якого учні зможуть перевірити якість засвоєного матеріалу та виявити прогалини у знаннях.
   У цьому ж блозі у рубриці «Експеримент» учні зможуть самостійно опанувати методи дослідження фізичних явищ або способи вимірювання фізичних величин та перевірити якість своїх експериментальних умінь, виконавши тести для самоперевірки, що розташовані наприкінці сторінки.
   У розділі «Мультимедіа» учні зможуть переглянути відео фрагменти та флеш-анімації багатьох фізичних явищ і процесів, які демонструвалися в рамках фізичних олімпіад, фестивалю фізичного експерименту або такі, що не можна відтворити у лабораторних умовах.
    Посилання на ресурс: http://ternofizik.blogspot.com/
    Інтернет-ресурси «Фізика»
Підбірка різноманітних інтернет-сайтів, авторські блоги/сайти, вікістатті, відеоролики, що стосуються предмету «Фізика»

Посилання ресурси_Фізика на ресурс: http://zw.ciit.zp.ua/index.php/Інтернет

Олег Кучеренко, методист відділу природничоматематичних дисциплін та технологій ПОІППО

фізики | Views: 344 | Added by: Nata | Date: 03.04.2020 | Comments (0)


влажность:

давление:

ветер:
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2022
Create a free website with uCoz