Відповідно до плану роботи методичного кабінету та на виконання наказу відділу освіти 23 березня відбулися онлайн-засідання педагогів, які викладають предмети суспільно-гуманітарного циклу.
Весняні методичні об’єднання відбулися у форматі «Вернісажу педагогічних ідей». Вчителі, які атестуються в цьому навчальному році презентували свої методичні посібники, ділилися новими формами роботи, запрошували на віртуальний майстер-клас. Так, учителі англійської мови СШ І-ІІІ ст. №5 запропонували переглянути відео на сайті школи. Як допомагає розвиток емоційного інтелекту в молодших школярів у навчанні англійської мови змістовно розповіла Десятник Л.В., учитель англійської мови Зубівської гімназії.
Учителі української мови та літератури ділилися своїм досвідом роботи, демонструючи презентації в POWER POINT (Козуліна В.В., Погорєлова В.А., Савастьянова Т.В., Гречко О.В., Пилипенко Н.І.).
Про особливості викладання історії в дітей з особливими потребами змістовно проінформувала Кулик О.В., учитель історії НВК (днз-знз) «Гелікон». Вона наголосила, що для педагога важливо подолати психологічний бар'єр, усвідомити, що такі діти мають рівні можливості вчитися разом з усіма.
Методами розвитку критичного мислення під час уроків історії поділився Носенко В.А., учитель історії гімназії ім.. Т.Г. Шевченка. Влучно і переконливо учитель довів колегам, що мислити критично означає вільно використовувати розумові стратегії та операції високого рівня для формулювання обґрунтованих висновків і оцінок, прийняття рішень.
Оксана Усатенко, інспектор відділу освіти Миргородської міської ради
|