Кризова життєва ситуація – це аж ніяк не рідкість. Люди переживають кризи, пов'язані з віком, із стосунками, які складаються з рідними, близькими, а також з різних інших аспектів життя. Психологія кризових ситуацій визначає кризу як особливий стан, при якому вже неможливо функціонувати в рамках своєї звичайної моделі поведінки, навіть якщо вона влаштовувала і влаштовує людину.
Сьогодення ставить перед працівниками психологічної служби нові завдання і вимоги. На семінарі-практикумі «Психологічні особливості надання допомоги людям, що потрапили у кризову ситуацію», який відбувся 21.04.2015 року у ЗОШ I-III ст. №3, практичні психологи та соціальні педагоги навчальних закладів міста у теоретичному плані розглянули особливості поведінки людей у різноманітних екстремальних ситуаціях, проаналізували посттравматичні стресові розлади.
Практично опрацювали певні психокорекційні та тренінгові технології, які спрямовані на покращення емоційного стану індивіда, який знаходиться у кризовій ситуації.
Практичний психолог Покиньборода С.Б. ознайомила учасників семінару-практикуму з прийомами, які спрямовані на формування нових поведінкових стратегій, що формують задоволеність життям.
Методист Білецька Р.О. |