19 вересня у загальноосвітніх навчальних закладах стартувала благодійна акція «Школярі Миргорода – захисникам України», яка була ініційована міським громадським об’єднанням «Трикутник» (голова Дрімайло Н.М.), що існує при методичному кабінеті відділу освіти. Метою даної акції є активізація патріотичного виховання, формування у підростаючого покоління високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, а також збір коштів на підтримку миргородців, що беруть участь в антитерористичній операції на сході країни.
У школах були проведені благодійні ярмарки, виставки – продажі солодощів, прикрас, сувенірів, зроблених руками учнів та їхніх батьків.
На кошти, виручені від продажу виробів і зібрані учнями, їхніми батьками та вчителями загальноосвітніх закладів міста (а їх було зібрано 14 тисяч 439 гривень), будуть закуплені речі, потрібні для військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО. Разом з цими речами миргородським патріотам – захисникам Вітчизни передадуть адресовані їм листи і малюнки, а також обереги, зроблені власноруч школярами.
Ми пишаємося нашими земляками, які з честю захищають цілісність та суверенітет України, не шкодуючи сил і життя, відстоюють кордони своєї держави. Ми пишаємося й школярами, які підтримують дух воїнів та з нетерпінням чекають на їхнє повернення додому живими.
Шевченко І.В., методист методичного кабінету відділу освіти
![](http://mirgorod-gorono.at.ua/_nw/2/s93713938.jpg)
![](http://mirgorod-gorono.at.ua/_nw/2/s50508348.jpg)
![](http://mirgorod-gorono.at.ua/_nw/2/s61711399.jpg)
![](http://mirgorod-gorono.at.ua/_nw/2/s33765414.jpg)
![](http://mirgorod-gorono.at.ua/_nw/2/s86508223.jpg)
![](http://mirgorod-gorono.at.ua/_nw/2/s97406365.jpg)
![](http://mirgorod-gorono.at.ua/_nw/2/s79509523.jpg) |