Хто говорить, що методична робота – це нудно і не цікаво? Центр естетичного виховання одноголосно заперечує – ні, це може бути дуже креативно, пізнавально і, головне, потрібно!
29 січня дружний колектив закладу зібрався на незвичайну педагогічну раду «Філіжанка кави на Території добра і світла», яку підготувала і провела заступник директора з навчально-виховної роботи Валентина Григорівна Чемара. Завдання методичного заходу було створення комфортного середовища для кожного працівника ЦЕВ з метою ефективного здійснення освітнього процесу в закладі. Організатор педради запросила на засідання не лише педагогів, а й усіх працівників ЦЕВ, адже удосконалення між професійних зв’язків, спілкування між членами колективу, запобігання професійному вигоранню – запорука успішного функціонування й розвитку сучасного закладу позашкільної освіти.
![](/_nw/13/20368153.jpg)
Присутні із задоволенням працювали за трьома модулями: І – «Об’єднуюча сила слова», ІІ – «Гармонія людських стосунків», ІІІ – « Міцний колектив – успішний заклад». Учасники педради переглянули й обговорили відеоролики «За що я люблю українську мову», «5 фраз, як не потрібно говорити у колективі», «Поради ефективного спілкування», «Як подобатися людям».
Цікавою і пізнавальною була коментована відеопрезентація «Сила слова. Ненормативна лексика». Вправи «Мій сусід справа – найкращий…», «Аплодисменти колезі» викликали позитивні емоції присутніх. Окрасою заходу став виступ вихованця гуртка «Живе слово» (керівник Валентина Чемара) Романенка Артура із твором В. Дворецької «Мова».
Бліц-анкетування про найсвітліші робочі моменти було цікаве і потрібне. А родзинкою педради стала відео казка «Майбутнє Центру естетичного виховання», в якій кожен – від директора закладу до техперсоналу, – побачив своє майбутнє. Позитивних емоцій вистачило на всіх!
Поетичні замальовки у виконанні Валентини Григорівни спонукали присутніх до осмислення свого буття, потрібності собі, дітям, світу…. Дякувати за кожну хвилину життя , кожен день, кожну зустріч вчила нас ведуча.
Мені, як молодому керівнику гуртка, дуже сподобалася педагогічна рада. Я вдячна нашому завучу за подаровані позитивні емоції, високий професіоналізм, людяність і доброту. Всі присутні із великим задоволення смакували запашну каву із печивом, спілкувалися, ділилися враженнями.
![](/_nw/13/68707117.jpg)
Нехай же добром, людяністю, світлом повниться життєвий шлях кожного із нас!…. Неха же процвітає наш чудовий дитячий заклад – Центр естетичного виховання!
Керівник гуртка ЦЕВ
Лариса Пшенична |