28 листопада відбулося чергове засідання «Молодіжного парламенту м. Миргорода». На цей раз торкнулися питання, яким є учнівське самоврядування в демократичній школі. Розібратися у ньому допомогла Д.А. Полтавська, директор НВК «Гелікон», закладу, який працює у програмі всеукраїнського рівня «Демократична школа».
Діти обговорили, що найбільше подобається у школах, де вони навчаються, що хотілося б покращити і як це зробити. Активісти з різних закладів освіти міста дійшли спільної думки: щоб щось змінити, потрібно не чекати, а брати справу у свої руки і діяти.
Учнівське самоврядування – потужна сила, яка може допомогти своєму закладу стати краще!
Шевченко І.В., методист методичного кабінету відділу освіти
![](/_nw/13/s32504641.jpg)
![](/_nw/13/s74360035.jpg)
![](/_nw/13/s31097986.jpg)
![](/_nw/13/s60901152.jpg) |