5 грудня, напередодні значимого свята України – Дня Збройних Сил України рої закладів освіти міста представляли свої творчі звіти у конкурсі «Ватра «Слава героям» у рамках І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо–юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
Зал зустрічав гучними оплесками виступи роїв «Січовики» ЗОШ №1 імені Панаса Мирного, «Спритні стежі» ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського, «Чорноморці» гімназії імені Т.Г. Шевченка, «Козацька варта» ЗОШ №3, «Фланкер» ЗОШ №7.
Поки журі визначало переможців, учасники та гості заходу мали змогу переглянути ролик про славний острів Хортиця та короткометражний фільм, присвячений 25-річчю Збройних Сил України, створений Генеральним штабом ЗСУ у 2016 році.
І наостанок начальник відділу освіти Миргородської міської ради Т.М. Колибельнік вручила грамоти переможцям: рою «Січовики» за І місце, рою «Спритні стежі» за ІІ місце і рою «Козацька варта» за ІІІ місце.
Шевченко І.В., методист методичного кабінету відділу освіти
![](/_nw/13/s97121591.jpg)
![](/_nw/13/s89403164.jpg)
![](/_nw/13/s92587863.jpg)
![](/_nw/13/s38842643.jpg)
![](/_nw/13/s49617863.jpg)
![](/_nw/13/s43424061.jpg)
![](/_nw/13/s76997279.jpg)
![](/_nw/13/s59187896.jpg)
![](/_nw/13/s73959941.jpg)
![](/_nw/13/s08879400.jpg)
![](/_nw/13/s92785568.jpg) |