Сьогодні останній день навчання вчителів, які реалізовуватимуть новий Державний стандарт базової середньої освіти у 2022-2023 н.р. за програмою «Нова українська школа: перехід на наступний рівень». Упродовж цього тижня було опрацьовано такі теми: "Ключові уміння 21-го століття. Якісне учіння: глибинне учіння та навчання", Діяльнісний підхід як спосіб забезпечення цілісної подорожі дитини у системі формальної освіти", "Дієві практики діяльнісного навчання. Проєктна діяльність як спосіб реалізації діяльнісного підходу. Ролі педагога", "Інструменти інтерактивного навчання вчителя НУШ", "Інтегроване навчання. Сутність інтегрованого підходу як інструменту впровадження компетентнісного підходу в освітній процес", "Наступність при переході від початкової до базової середньої освіти. Взаємодія вчителів у перехідному періоді", "Система оцінювання в Новій українській школі" та проведено консультації в онлайн-режимі регіональними тренерами-педагогами Василенко А.М. і Лисогором В.В.
Фарарджех Ю.О., фахівець-консультант «Інклюзивно-ресурсного центру» Миргородської міської ради, ознайомила присутніх з особливостями інклюзивної освіти та педагогічними рішеннями щодо застосування принципів універсального дизайну для навчання при розробленні уроків і навчальних планів.
Педагогами створено авторські проекти, які містять компетентнісні завдання для учнів 5 класів з обраних тем із чотирьох галузей на вибір. Дані матеріали вчителі зможуть використовувати у наступному навчальному році.
Бажаю успіху у складані тесту та подальшій співпраці. Вдячна за активну участь та відповідальність. Разом до Перемоги.
|