Sunday, 21.07.2024, 02:35
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Булінг опитування
Форма входу


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » іноземної мови

У категорії матеріалів: 39
Показано матеріалів: 21-30
Сторінки: « 1 2 3 4 »

Сортувати по: Date · Name · Rating · Comments · Views
іноземної мови | Views: 588 | Added by: ok_hora | Date: 11.04.2016 | Comments (0)

Для обдарованих дітей кордонів не існує!

Миргородська гімназія ім. Т.Г. Шевченка гостинно відчинила двері для всіх, хто зацікавився досвідом педагогічного колективу у впровадженні новітніх освітніх програм та технологій в учбовий процес. Представники шкіл міста та міського відділу освіти  відвідали науково-практичну конференцію «Обдарована дитина».

      На прикладі навчальної програми eTwinning  гімназисти разом з вчителем англійської мови Світланою Пасічник доводили, що кожна дитина обдарована, талановита й креативна, а процес навчання завжди можна зробити цікавим та сучасним!

     eTwinning  це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.

     Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. Отже дає  потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

       У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.  А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

      Приємно, що серед майже 120 тисяч шкіл з 38 країн Європи, які беруть участь у навчальній програмі, є наші земляки!  Миргородська гімназія долучилася до програми eTwinning восени і вже започаткувала декілька цікавих проектів, найбільш успішні з яких керівництво проекту відзначило спеціальними сертифікатами.

   З самого початку учні гімназії приєдналися  до вже зареєстрованого новорічного проекту: українські дітлахи  творчо підішли до розповіді про наші традиції святкування Нового року та Різдва. Школярі  співали щедрівки та колядки, демонструючи при цьому наш традиційний вишитий одяг, а ще  зробили відеокліп про Святого Миколая та Коляду, разом зі Світланою Пасічник виготовили новорічні іграшки та листівки, які рознесли теплі слова привітань у різні країни, навзаєм миргородці отримали гарні побажання з Польщі, Литви,Молдови та інших країн. Звичайно, все листування відбувалося англійською! По закінченню проекту засновники надрукували власний журнал про традиції святкування Нового року та Різдва у різних країнах світу, у якому інформацію про нашу Україну надали саме обдаровані учні гімназії.

      А ще  діти  разом з усією Європою відзначили Європейський день мов. Допитливі дослідники  у віртуальній мандрівці країнами Європи отримали інформацію щодо історії та державного устрою членів ЄС. Українське привітання:«Happy European  Day of  languages!» та флешмоб з прапорами отримало дуже багато схвальних відгуків від учасників навчальної програми Єврокомісії!    

      У  всесвітній день ігор наші школярі грали в режимі онлайн з американськими друзями та  одночасно відточували навички  розмовної англійської.

     Згодом учні миргородської гімназії започаткували свій власний проект у рамках навчальної програми eTwinning - European Puppet Theatre. Лялькова вистава «Ріпка» та мюзікл «Бременські музики» англійською стали лідерами за переглядами! Крім того, партнери українських школярів із задоволенням долучилися до проекту й показали вистави за мотивами своїх народних казок. У найближчому майбутньому запланована спільна вистава з дітьми турецької та іспанської шкіл.

      Протягом навчального практикуму  «Обдарована дитина» педагоги гімназії демонстрували новітні  підходи до навчального та виховного процесу, ділилися досвідом співпраці з європейськими партнерами та використання сучасних  комунікаційних технологій у звичайній школі, розповідали про методи удосконалення навчальної програми та шляхи розвитку здібностей дітей.  На прикладі окремого класу та проекту eTwinning  переконливо довели, що кожна дитина є неймовірно талановитою та обдарованою, а завдання справжнього вчителя – розгледіти цей талант та допомогти дитині розвинути його!

Усім бажаючим приєднатися до цього проекту радимо скористатися посиланням  helpdesk@etwinning.com.ua

Пасічник С.А., учитель англійської мови

 гімназії ім. Т.Г. Шевченка

 

іноземної мови | Views: 694 | Added by: ok_hora | Date: 18.03.2016 | Comments (0)

Тренінг для учителів англійської мови

‹‹Лідерство та проектний менеджмент›› – саме так називався тренінг, який відбувся в Миргородській спеціалізованій школі І-ІІІ ст. № 5 27-28 лютого 2016 року.  Тренінг для учителів кафедри іноземної мови пройшов у рамках підготовки до втілення в життя проекту «PDM тренінг та шкільний сад»,  який  спільно написали  вчитель англійської мови Возниця В. М. з волонтером Корпусу Миру Полом Клейном, і виграли грант за підтримки Корпусу Миру . Тренінг був проведений Надією Артем’євою, професійним тренером від Корпусу Миру. Тренінг проходив у позитивній, теплій та дружній атмосфері. Під час нього учасники брали участь в обговореннях, дискусіях, активних командних вправах, виконували рухливі розминки. У ході тренінгу вчителі отримали необхідні знання для подальшої роботи над проектом.  Успіх будь-якої роботи не може бути заслугою однієї людини, тільки командна співпраця може забезпечити високий рівень і результат. Сподіваємося, що учні школи теж з ентузіазмом приєднаються до цього проекту, і навесні на території школи буде ботанічний сад.

Возниця В. М., учитель англійської мови

іноземної мови | Views: 543 | Added by: ok_hora | Date: 03.03.2016 | Comments (0)

Вічний Шекспір

   25 лютого у Миргородській спеціалізованій  школі №5 відбувся вечір для учнів 7-8 класів , присвячений 400-річчю великого англійського поета та   драматурга.

   Програма свята була досить насиченою. Спершу учні здійснили віртуальну мандрівку по Шекспірівським місцям у Британії, а згодом перегорнули найяскравіші сторінки його творчості.

   Учасники свята декламували сонети Шекспіра мовою оригіналу та у кращих перекладах, виконували пісні на його слова, представили уривки з трагедії «Гамлет», «Ромео і Джульєта».
     Родзинкою свята став реп у виконанні учнів 7-В і 8-В класів  на тему драм

 В. Шекспіра. Юні репери розповідали про актуальність творів для сучасного читача та в оригінальний спосіб ознайомили присутніх із змістом п’єси «Багато галасу з нічого».

    Зворушливо прозвучали співані сонети  №90 та №18 у виконанні восьми-класників. Активну участь у організації  та проведенні тематичного вечора брали вчителі англійської мови: Різницька Л. В., Пуха І. О., Гребінник Д. В., Тебеть В. В.,  Лебедь А. І.,  Возниця В. М. та волонтер корпусу миру Пол Кляйн.
   Учителі і учні школи вкотре продемонстрували, що вони не лише творчі  особистості, але й справжня команда однодумців.                            

 Різницька Л.В.,  учитель англійської мови СШ І-ІІІ ст. №5

 

іноземної мови | Views: 638 | Added by: ok_hora | Date: 01.03.2016 | Comments (0)

Пошук
Block title
Block content

влажность:

давление:

ветер:Відділ освіти Миргородської міської ради © 2024
Create a free website with uCoz