Tuesday, 25.06.2024, 03:55
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Булінг опитування
Форма входу


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Олімпіади, конкурси » Конкурси для дітей

Методичні рекомендації щодо проведення 3 туру обласної інтернет-олімпіади з інформатики у 2018/2019 н.р.

Обласна інтернет-олімпіади з інформатики (далі – олімпіада) проходить відповідно до:

- Положення про проведення обласної Інтернет-олімпіади з інформатики, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 20.09.2013 № 328 та зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області від 23 вересня 2013 року № 70/2006 (із змінами внесеними згідно з наказом Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 22.09.2016 № 348 «Про внесення змін до Положення про проведення обласної Інтернет-олімпіади з інформатики», зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 30.09.2016 № 112/2351);

- наказу Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації від 19.10.2018 р. № 393 «Про проведення обласної Інтернет-олімпіади з інформатики у 2018/2019 н.р.».

 

3 тур проводиться 15 грудня 2018 року з 9.00 до 13.00.

У районі(місті,ОТГ) призначається відповідальна особа, яка буде координувати проходження туру.

У 3 турі олімпіади беруть участь учні, які стали переможцями за результатами 1 і 2 турів. Усі учасники виконують одні і ті ж завдання.

Тур доцільно проводити на комп’ютерах з операційними системами Windows/Linux. На комп’ютері має бути встановлений файловий менеджер (наприклад, The FAR manager, Total Commander, тощо) або заздалегідь повідомити про його відсутність учасникам.

Учасники олімпіади можуть вибирати мову програмування із заданого переліку: C або C++, Java, Pascal, Python. Середовища розробки програм CodeBlocks 13.12 (чи новішої версії), Eclipse(https://eclipse.org/downloads/), Free Pascal 2.2.0 (чи новішої версії), WingIde101 5.1.12 (чи новішої версії) (http://www.wingware.com/downloads/wingide-101). Для перевірки робіт учасників будуть використані такі версії компіляторів: GCC 4.7.2, Java 1.7 (http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jdk7-downloads-1880260.html), FPC 2.4, Python 3.4.3 (https://www.python.org/downloads/).

Зауважуємо, що сервер прийому і перевірки не дає гарантії, що всі завдання олімпіади можуть бути розв’язаними з допомогою Java, Pascal і Python на максимальний бал. У випадку, коли учень надіслав одне завдання на кількох мовах, буде зарахована найбільш вдала посилка.

Програми, що створюються учасниками повинні відповідати стандарту мов програмування, на яких вони написані, повинні використовувати стандартні бібліотеки та не реалізовувати графічний інтерфейс, не використовувати системні ресурси, сторонні файли та бібліотеки, які не передбачені завданням.

Учасники олімпіади матимуть змогу ставити запитання щодо умов задач на сервері. Запитання, що їх ставить учасник, повинні передбачати відповідь «Так» або «Ні». У випадках, коли запитання сформульоване так, що на нього не можна відповісти «Так» або «Ні»; відповідь на запитання учасника міститься у явному вигляді в умові задачі; запитання стосується розв’язку задачі; відповідь на запитання вимагає обчислень, що можуть бути проведені учасником самостійно, виходячи з умов задачі та загальних знань — член журі дасть відповідь: «Не коментую».

Підведення підсумків проводиться за єдиними критеріями для всіх учнів усіх класів, а нагородження учасників – по паралелях класів.

 

На час проведення олімпіади відповідальній особі необхідно забезпечити:

  1. доступ учнів лише до сервера олімпіади;

  2. неможливість взаємодії учасників олімпіади з використанням мережних технологій, в тому числі і бездротових;

  3. неможливість користуватися власною літературою, друкованими або рукописними матеріалами, засобами комунікації (мобільні телефони і таке інше).

Журі і відповідальні особи залишають за собою право дискваліфікації учасника туру у випадку порушень ним вимог щодо проведення олімпіади, норм і правил техніки безпеки.

Категорія: Конкурси для дітей | Додав: shkola9 (11.12.2018)
Переглядів: 384 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Block title
Block content

влажность:

давление:

ветер:Відділ освіти Миргородської міської ради © 2024
Create a free website with uCoz