Monday, 17.06.2024, 07:12
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Булінг опитування
Форма входу


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Олімпіади, конкурси » Всеукраїнська учнівська олімпіада

У категорії матеріалів: 29
Показано матеріалів: 11-20
Сторінки: « 1 2 3 »

Сортувати по: Date · Name · Rating · Comments · Views

Обласна Інтернет-олімпіада з інформатики

проходитиме у три тури:

перший – з 29.10 по 02.11 (дистанційно),

другий – з 19.11 по 23.11 (дистанційно),

третій – 15.12 в очній формі у місцях, що визначаються оргкомітетом Олімпіади.

Прохання до 26.10 внести дані учасників до форми: https://goo.gl/forms/K6izF263HpH3WBvj2
Всеукраїнська учнівська олімпіада | Views: 390 | Added by: shkola9 | Date: 23.10.2018 | Comments (0)

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

Кафедра української мови і літератури Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 11 класів ЗНЗ України взяти участь у Всеукраїнській учнівській інтернет-олімпіаді з української мови і літератури.

Перший етап інтернет-олімпіади буде проведено 15 лютого – 5 березня 2017 року як онлайн-тестування (реєстрація на сайті olimp.oa.edu.ua у період із 20 січня до 15 лютого 2017 року), що містить завдання з української мови і літератури відповідно до програми для загальноосвітніх навчальних закладів. За складністю тести відповідають рівню завдань з української мови і літератури для зовнішнього незалежного оцінювання.

За підсумками першого етапу тридцять учнів, які наберуть найбільшу кількість балів, отримають запрошення для участі в другому (фінальному) етапі інтернет-олімпіади.

Другий (фінальний) етап, який передбачає написання учнівського твору на одну із запропонованих тем, відбудеться на базі Національного університету “Острозька академія” 18 березня 2017 року.

Переможців інтернет-олімпіади буде нагороджено дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів[1].

Запрошуємо одинадцятикласників перевірити свої знання з української мови і літератури й відчути дух найдавнішого вищого навчального закладу в Східній Європі – Острозької академії.

Детальніше на сайті: http://vstup.oa.edu.ua (розділ “Календар”).

Контактні особи:

Максимчук Віталій Васильович,e-mail: vitalii.maksymchuk@oa.edu.ua;

РабчукІринаЮріївна, e-mail: iryna.rabchuk@oa.edu.ua.

 

[1]У разі внесення офіційних змін до “Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2017 році” переможці інтернет-олімпіади можуть отримати додаткові переваги під час вступу на спеціальність 035.01 “Філологія. Українська мова і література” в Національному університеті “Острозька академія”.


  Документом, що визначає завдання, структуру, технологію проведення Всеукраїнських олімпіад, є Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затверджене наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1099 від 22.09.2011 р. та зареєстроване в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 р. за № 1318/20056.


  Метою проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології є виявлення та розвиток обдарованих учнів,  зацікавлення їх у поглибленому вивченні біології, формування навичок дослідницької роботи, а також відбір команди для участі в міжнародній олімпіаді з біології. ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології  за єдиними завданнями Міністерства освіти і науки, молоді та спорту. Для проведення ІІІ етапу біологічної олімпіади Міністерством  готується комплект завдань окремо для кожного класу.


До участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки згідно з пунктом 3.5.1 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності допускаються учні 9-11 класів – переможці II етапу, які включені до складу команди району (міста). Учасники олімпіадних змагань мають право виступати за клас, не молодший, ніж клас їх навчання в школі. За бажанням учасник має право на загальних засадах брати участь у змаганнях серед учнів старших (порівняно з класом  фактичного навчання)  класів (пункт 1.2  Положення).


1-10 11-20 21-29
Пошук
Block title
Block content

влажность:

давление:

ветер:Відділ освіти Миргородської міської ради © 2024
Create a free website with uCoz