26.08.2022 року у ліцеї імені Т.Г.Шевченка відбулося чергове засідання спільноти вчителів інформатики. Людмила Бодрова, голова спільноти, вчитель інформатики ліцею імені Т.Г.Шевченка, провела аналіз роботи спільноти; Юлія Невєрова, головний інспектор КЗДЗО провела ранкове коло для колег та попрацювала із новою термінологією. Новий навчальний рік несе із собою багато викликів, але педагоги, як завжди рік .
![](/_nw/22/s98743802.jpg)
![](/_nw/22/s42613072.jpg)