Учитель для школи — це те ж саме, що Сонце для Всесвіту. Він джерело тієї сили, яка надає руху всій машині. Остання заіржавіє у мертвому заціпенінні, якщо він не зуміє вдихнути в неї життя і рух…
А. Дістєрвег
Сьогодення – це постійні зміни у технологіях, зокрема, в освітніх, а використання персонального комп’ютера є стрижнем інформаційних технологій навчання. Прекрасно, коли школярі, яким будувати державу завтра, вже зараз навчаються в сучасній школі, де доступні всі дієві інструменти поліпшення освіти.
Значних зусиль докладає міська влада для зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів Миргорода. Про те, як використовувати ці технічні пристрої з найбільшою користю, говорили на постійно діючому семінарі для заступників директорів із навчальної роботи, що відбувся 22 лютого 2017 року на базі Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного.
Розпочала роботу семінару Невєрова Ю.В., завідувач методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради, яка говорила про форми організації навчального процесу в умовах зростання технічних можливостей. Її доповідь була теоретичного характеру. А те, як застосовувати дані знання на практиці, показала Кононенко Н.А., заступник директора з навчальної роботи Миргородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного. Наталія Анатоліївна за декілька хвилин зуміла продемонструвати досягнення всієї школи, показати інновації, які широко запроваджують у своїй роботі вчителі закладу. Окремої уваги заслуговує проведений Кононенко Н.А. майстер-клас із виготовлення інформаційних банерів.
Відкриті уроки, проведені Шинкаренко С.В., учителем української мови і літератури, заступником директора з виховної роботи, та Ксьонз С.В., учителем технологій, отримали схвальні відгуки.
Не залишилася поза увагою і традиційна Масниця, з хороводами, змаганнями, Стрітенням Весни з Зимою та з проводами зими.
Л.М.Похно, головний спеціаліст відділу освіти Миргородської міської ради.
|