Субота, 15.08.2020, 20:03
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Бухгалтерія [1]
Бухгалтерська звітність
Конкурси [0]
Конкурси на замыщення вакантних посад


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу

Відділ освіти


Освіта в Миргороді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи навчальних закладів, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

В місті працює 7 загальноосвітніх навчальних закладів І – ІІІ ступенів; 6 дошкільних навчальних закладів, 4 позашкільних навчальних заклади та 2 дитячо-юнацьких спортивних школи. Створена і ефективно працює психологічна служба.

У Миргородській загальноосвітній школі І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного здійснюється допрофесійна підготовка з автосправи, поглиблено вивчається інформатика, у старшій школі відкрито профільні класи технологічного напряму. Нове приміщення навчального закладу вступило до ладу до 10 – ї річниці Незалежності України. В даний час ця школа – найбільш оснащений, найсучасніший загальноосвітній навчальний заклад. У ньому успішно впроваджено регіональну програму «Довкілля». Обладнано сучасний спортивний майданчик.

У Миргородській загальноосвітній школі І – ІІІ ст. № 3 запроваджено філологічний профіль навчання (українська філологія). Це один із найстаріших закладів міста. Школа оснащена сучасним комп’ютерним обладнанням. У закладі створений музей школи.

Спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 5 понад 20 років є профільною школою , у якій поглиблено вивчається англійська мова. Це найчисельніший за шкільними контингентами заклад, у якому навчається майже 1000 школярів. Вона є опорною школою по роботі з обдарованою молоддю. У початкових класах закладу введено факультатив «Школа життя». Система виховної роботи тут здійснюється за принципами школи – родини. За рішенням учнівського парламенту в закладі запроваджено програму «Шкільний Олімп».

Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка – заклад нового типу у якому навчається близько 900 учнів. Заклад має у своєму складі школу першого ступеня. Обрані напрями профілізації закладу математичний та української філології. У гімназії створено спортивний (футбольний) клас із посиленим харчуванням та подовженим днем перебуванням. Створюється потужна спортивна база: обладнано спортивний майданчик та футбольне поле зі штучним покриттям. Заклад інтенсивно працює над покращенням матеріальної бази.

Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №7 надає освітні послуги жителям авіамістечка. Тут працюють над введенням профільного навчання економічного напряму. Плідно працює учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти».

У загальноосвітній І – ІІІ ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського – наймолодшій школі міста, створений і багато років ефективно працює «Музей бойової слави». Дієвою і результативною є робота пошукового загону школи.

До закладів нового типу належить і навчально – виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад) «Гелікон» . Творчо працює педагогічний клуб «До вершин майстерності». У закладі запроваджено програму «Школа здоров’я».

У Миргороді діє міське наукове товариство учнівської молоді «Мала академія наук», яке є філією Полтавського обласного відділення Малої академії наук України. Підрозділи цієї філії створені при всіх загальноосвітніх та позашкільних закладах. Головним завданням МАН є створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді.

Дошкільна освіта є первинною ланкою безперервної освіти. У місті Миргороді створена оптимальна мережа дошкільних навчальних закладів, яка задовольняє потреби населення в дошкільній освіті. У 6-ти дошкільних навчальних закладах та НВК «Гелікон» виховується 1324 вихованці. Для дітей із особливими потребами розвитку при ДНЗ № 2, № 10, № 11, відкрито 7 спецгруп для корекції та реабілітації здоров’я: дві – офтальмологічні, дві – для дітей із затримкою психічного розвитку, три логопедичні. В цих групах виховується 123 дитини.

Забезпечити повноцінне, змістовне, цікаве життя малюків покликані дитячі садки. Кожен із них має своє обличчя, свою історію, традиції, духовні цінності та надбання.

Дошкільний навчальний заклад № 2 «Оленка» розташований у центрі міста. У ДНЗ створені хороші умови для здійснення всебічного розвитку малят. Особливістю закладу є цілеспрямована робота по вивченню історії рідного краю, яка тісно пов’язана з родинними та народними традиціями і звичаями.

У дошкільних навчальних закладах № 5 «Сонечко» та № 7 «Яблунька» значна увага приділяється екологічному вихованню дошкільнят, пошуково - дослідницькій роботі з дітьми. Цьому сприяє «Екологічна стежина дитсадка», на якій педагоги навчають дітей гідно вести себе в природі, уміти бачити, цінувати красу оточуючого і дбайливо ставитися до довкілля.

Дошкільний навчальний заклад № 10 «Веселка» гостинно відчиняє двері і запрошує дошкільників у чарівний світ дитинства. Значну увагу педагоги закладу приділяють впровадженню у навчально-виховний процес новітніх педагогічних технологій. (Цей дошкільний навчальний заклад є опорним у впровадженні обласної програми «Основи безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку».

Дошкільний навчальний заклад № 11 «Теремок» є закладом фізкультурно- оздоровчого профілю. У ДНЗ відкрита санаторна група для дітей з позитивним Манту, у якій оздоровлюється 20 дошкільнят. Це єдиний дитячий садок у місті, що має басейн.   Тут розробляється сучасна модель навчального закладу – «Школи сприяння здоров’ю».

Дошкільний навчальний заклад № 12 «Світлячок» працює у напряму естетичного виховання. Театралізована діяльність займає провідне місце у роботі закладу.

Навчально - виховний комплекс (ДНЗ – ЗНЗ ) «Гелікон» плідно працює над наступністю у роботі дошкільного закладу і школи , розвитком творчих здібностей малюків та підлітків.

Позашкільна освіта є важливою ланкою допрофесійної освіти, спрямованою на виявлення та вдосконалення технічних, естетичних, екологічних, фізичних та інших здібностей дитини. Усі ці завдання у м. Миргороді покладені на 4 позашкільні навчальні заклади (Центр естетичного виховання, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станція юних техніків, станція юних туристів), а також дитячо-юнацьку спортивну школу №1 та дитячо-юнацьку спортивну школу №2, які відвідують понад 2 тис. дітей.

Центр естетичного виховання плідно працює над розвитком художніх, вокальних, хореографічних здібностей своїх вихованців. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є хореографічні: «Веснянка», «Променад», «Екзотика», «Престиж», вокальний «Соняшник», вокально-інструментальний «СВІТ», ляльковий театр «Петрушка», цирковий гурток «Мрія». Вихованці гуртків ЦЕВ є неодноразовими переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді покликаний виховувати екологічну культуру молодих миргородців, бережливе ставлення до природи, любов до оточуючого світу. Наймасовішими гуртками є: «Природа і фантазія», «Юні квітникарі», «Городники», «Чарівна райдуга», екологічне агенство «Юн-прес», МАН. Екологічна агітбригада «Джерело» ЦЕНТУМУ, переможець обласного та призер Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад, активно веде екологічно-просвітницьку роботу серед учнівської молоді міста.

Станція юних туристів успішно займається туристично-спортивною, пошуковою, краєзнавчою роботою. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є туристсько – спортивні гуртки. Станцією юних туристів проводиться велика робота по оздоровленню школярів міста в Криму, Карпатах.

Діти з технічними нахилами відвідують станцію юних техніків. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є гуртки: картингістів, юних дизайнерів, «Крою та шиття», «Механічного обробітку деревини», судномодельний гурток. Керівники гуртків СЮТ постійно працюють над залученням дітей, схильних до правопорушень, до гурткової роботи (картингісти, судномодельний, механічна обробка деревини).

Важливу роботу з фізичного розвитку дітей, виховання здорового способу життя проводять дитячо-юнацькі спортивні школи (№1 та №2). Наймасовішими у ДЮСШ №1 є групи: легка атлетика, шахи, греко-римська боротьба, боротьба дзю-до, волейбол, баскетбол.

У ДЮСШ №2 функціонує 2 відділення, 13 груп, у яких займаються понад 200 дітей. Дитячо-юнацькою спортивною школою №2 організовано футбольний клас на базі гімназії імені Т.Г. Шевченка.

В місті функціонує 1 професійно - технічний навчальний заклад – ПТНЗ № 44 та Миргородський державний керамічний технікум імені М.В.Гоголя.


Працює спеціальна школа для дітей зі зниженим слухом, яка підпорядкована Головному управлінню освіти і науки Полтавської ОДА. Тут навчається понад 150 школярів з особливими потребами з усієї Полтавщини.


влажность:

давление:

ветер:
Архів записів
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz