Tuesday, 19.03.2024, 13:27
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту
Категорії розділу
Бухгалтерія [1]
Бухгалтерська звітність
Конкурси [3]
Конкурси на замыщення вакантних посад
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Булінг опитування
Форма входу


















Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія





Відділ освіти


Освіта в Миргороді – це насамперед підтримка кожної дитини у розкритті її здібностей обдарувань і талантів, це поєднання досвіду, мудрості і цінностей попередніх поколінь з передовими технологіями та освітніми інноваціями; це різні типи навчальних закладів, кожен з яких має своє неповторне обличчя; це досвід і творчість, майстерність і пошук.

У Миргородській територіальній громаді працює 15 загальноосвітніх закладів освіти І – ІІІ ступенів; 6 дошкільних навчальних закладів, 4 позашкільних навчальних заклади та 2 дитячо-юнацьких спортивних школи. Створена і ефективно працює психологічна служба.

У Миргородській загальноосвітній школі І –ІІІ ст. №1 імені Панаса Мирного запроваджується  поглиблене вивчення біології з 10 класу. Три класи початкової школи працюють за програмою "Світ чекає крилатих". Упродовж декількох років успішно реалізують проєкти "Школа як осередок розвитку громади", "Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів". Обладнано  сучасний спортивний  майданчик.

У Миргородській загальноосвітній школі І – ІІІ ст. № 3 зодин із найстаріших закладів міста у якому функціонує музей школи. Успішно вивчаються курси «Фінансова абетка», «Фінансова арифметика», «Фінансова грамотність», «Основи податкових знань». 

Спеціалізована школа І – ІІІ ст. № 5. Пріоритетним напрямом роботи є розвиток комунікативних здібностей учнів. Із 2013 року є активним учасником Міжнародної благодійної організації за підтримки екс-премєра Великобританії Тоні Блера Generation Global. ЗЗСО постійно співпрацює з Корпусом Миру США в Україні та Львівським лінгвістичним ліцеєм у рамках «Схід-Захід-разом». Школярі та вчителі є учасниками программ E-Twinning, PanPalschool, Empatico. На базі школи працюють мовні літні та зимові табори. Належна увага відводиться військово-спортивному вихованню учнів. У закладі функціонує клуб інтелектуально-розвивальної гри «Дебати».

Миргородська гімназія імені Т.Г.Шевченка – заклад нового типу, в якому близько 900 учнів. Обрані напрями профілізації – математичний та української філології, упроваджується допрофільне навчання. Важливим напрямом діяльності гімназії є робота з обдарованими дітьми, у закладі функціонує наукове товариство “Інтелектуал”.

Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №7 надає освітні послуги жителям авіамістечка.   Плідно  працює  учнівський «Прес-центр» та об’єднання «Юні журналісти». 

У загальноосвітній І – ІІІ ст. №9 імені Івана Андрійовича Зубковського – наймолодша  школа міста. В ній діють “Музей етнографії Миргородщини»,  музей Івана Андрійовича Зубковського та кімната Бойової Слави.  Цей заклад освіти працює за напрямом  "Школа сприяння здоров'ю". Педагогічний колектив школи постійно підвищує фаховий рівень через участь у вебінарах,конференціях,тренінгах.

До закладів нового типу належить і навчально – виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітній навчальний заклад) «Гелікон», що поєднує дошкільну та базову загальну середню освіту, активно впроваджує інклюзивну освіту, забезпечує наступність навчання і виховання, сприяє формуванню особистості, від якої залежатиме майбутнє держави. Тут  радо зустрічають  малюків, а в доросле самостійне життя з гордістю проводжають юнаків та дівчат.

У Миргороді діє міське наукове товариство учнівської молоді «Мала академія наук», яке є філією Полтавського обласного відділення Малої академії наук України. Підрозділи цієї філії створені при всіх закладах загальної середньої та позашкільної освіти. Головним завданням МАН є створення умов для творчого самовдосконалення учнівської молоді.

Дошкільна освіта є первинною ланкою безперервної освіти. У Миргородській територіальній громаді створена оптимальна мережа дошкільних закладів освіти, яка задовольняє потреби населення в дошкільній освіті. У 6-ти дошкільних закладах освіти та НВК «Гелікон» виховується 1324 вихованці. Для дітей із особливими потребами розвитку при ДНЗ № 2, № 10, № 11, відкрито 7 спецгруп для корекції та реабілітації здоров’я: дві – офтальмологічні, дві – для дітей із затримкою психічного розвитку, три логопедичні. В цих групах виховується 123 дитини.

Забезпечити повноцінне, змістовне, цікаве життя малюків покликані дитячі садки. Кожен із них має своє обличчя, свою історію, традиції, духовні цінності та надбання.

Дошкільний навчальний заклад № 2 «Оленка» розташований у центрі міста. У ДНЗ створені хороші умови для здійснення всебічного розвитку малят. Особливістю закладу є цілеспрямована робота по вивченню історії рідного краю, яка тісно пов’язана з родинними та народними традиціями і звичаями.

У дошкільних навчальних закладах № 5 «Сонечко» та № 7 «Яблунька» значна увага приділяється екологічному вихованню дошкільнят, пошуково - дослідницькій роботі з дітьми. Цьому сприяє «Екологічна стежина дитсадка», на якій педагоги навчають дітей гідно вести себе в природі, уміти бачити, цінувати красу оточуючого і дбайливо ставитися до довкілля.

Дошкільний навчальний заклад № 10 «Веселка» гостинно відчиняє двері і запрошує дошкільників у чарівний світ дитинства. Значну увагу педагоги закладу приділяють впровадженню у навчально-виховний процес новітніх педагогічних технологій.

Заклад дошкільної освіти № 11 «Теремок» є закладом фізкультурно-оздоровчого профілю. У ЗДО відкрита санаторна група для дітей із позитивним Манту, у якій оздоровлюється 20 дошкільнят. Це єдиний дитячий садок у місті, що має басейн. Тут розробляється сучасна модель закладу освіти – «Школи сприяння здоров’ю».

Дошкільний навчальний заклад № 12 «Світлячок» працює у напряму естетичного виховання. Театралізована діяльність займає провідне місце у роботі закладу.

Навчально-виховний комплекс (ДНЗ – ЗНЗ ) «Гелікон» плідно працює над наступністю у роботі дошкільного закладу і школи, розвитком творчих здібностей малюків та підлітків.

Позашкільна освіта є важливою ланкою допрофесійної освіти, спрямованою на виявлення та вдосконалення технічних, естетичних, екологічних, фізичних та інших здібностей дитини. Усі ці завдання у Миргородській територіальній громаді покладені на 4 позашкільні навчальні заклади (Центр естетичного виховання, Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді, станція юних техніків, станція юних туристів), а також дитячо-юнацьку спортивну школу №1 та дитячо-юнацьку спортивну школу №2, які відвідують понад 2 тис. дітей.

Центр естетичного виховання плідно працює над розвитком художніх, вокальних, хореографічних здібностей своїх вихованців. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є хореографічні: «Веснянка», «Променад», «Екзотика», «Престиж», вокальний «Соняшник», вокально-інструментальний «СВІТ», ляльковий театр «Петрушка», цирковий гурток «Мрія». Вихованці гуртків ЦЕВ є неодноразовими переможцями обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді покликаний виховувати екологічну культуру молодих миргородців, бережливе ставлення до природи, любов до оточуючого світу. Наймасовішими гуртками є: «Природа і фантазія», «Юні квітникарі», «Городники», «Чарівна райдуга», екологічне агенство «Юн-прес», МАН. Екологічна агітбригада «Джерело» ЦЕНТУМУ, переможець обласного та призер Всеукраїнського конкурсу екологічних агітбригад, активно веде екологічно-просвітницьку роботу серед учнівської молоді міста.

Станція юних туристів успішно займається туристично-спортивною, пошуковою, краєзнавчою роботою. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є туристсько-спортивні гуртки. Станцією юних туристів проводиться велика робота по оздоровленню школярів міста в Криму, Карпатах.

Діти з технічними нахилами відвідують станцію юних техніків. Наймасовішими гуртками серед учнів шкіл є гуртки: картингістів, юних дизайнерів, «Крою та шиття», «Механічного обробітку деревини», судномодельний гурток. Керівники гуртків СЮТ постійно працюють над залученням дітей, схильних до правопорушень, до гурткової роботи (картингісти, судномодельний, механічна обробка деревини).

Важливу роботу з фізичного розвитку дітей, виховання здорового способу життя проводить дитячо-юнацька спортивна школа. Наймасовішими у ДЮСШ  є групи: легка атлетика, шахи, греко-римська боротьба, боротьба дзю-до, волейбол, баскетбол.

В місті функціонує 1 професійно-технічний заклад освіти – ПТНЗ № 44 та Миргородський державний керамічний технікум імені М.В.Гоголя.


Працює спеціальна школа для дітей зі зниженим слухом, яка підпорядкована Головному управлінню освіти і науки Полтавської ОДА. Тут навчається понад 150 школярів з особливими потребами з усієї Полтавщини.

Архів записів
Календар
«  March 2024  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Пошук
Block title
Block content

влажность:

давление:

ветер:



























Відділ освіти Миргородської міської ради © 2024
Create a free website with uCoz