Найщиріші вітання вихованці гуртка МАН ЦЕНТУМу Тузенко
Анастасії(керівник Лашко О.А.), яка посіла ІІ місце у Всеукраїнському
конкурсі «Еко-Техно Україна» в категорії «Біологія та мікробіологія».

Вихованка гуртка МАН ЦЕНТУМ Тузенко Анастасія ( Кер.гуртка Лашко О.А.) стала призером Всеукраїнського конкурсу ,,Еко-Техно Українаˮ, що був проведений Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з 3 по 13 листопада 2020 року .
До участі в конкурсі були запрошені учні закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти віком від 15 до 19 років включно. Всього на конкурс «Еко Україна» надійшло близько 150 проєктів
Журі Конкурсу було перевірено та допущено до участі в ІІ (дистанційному) етапі 65 проєктів у категоріях: біологія (науки про рослини, науки про тварин); клітинна та молекулярна біологія, мікробіологія; науки про людину (біомедичні та медичні науки, прикладна медицина, науки про поведінку та соціум); науки про землю та навколишнє середовище; хімія, біохімія; екологічна інженерія; хімічна інженерія.
Захист проєктів відбувся у форматі дистанційної зустрічі з використанням платформи Google Meet. Учасники презентували свої дослідницькі роботи за різноманітною тематикою та мали можливість познайомитися з цікавими дослідженнями своїх колег та отримати слушні поради від науковців.
За підсумками он-лайн захисту Тузенко Анастасія (керівник: Лашко Олена Анатоліївна) з проєктом: ,,Алелопатична взаємодія амброзії полинолистої з деякими культурними рослинамиˮ виборола ІІ місце в категорії ,,Біологія та мікробіологія» та була нагороджена дипломом Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за зайняте ІІ місце.
Вітаємо з перемогою! |