Четвер, 09.07.2020, 01:42
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Бухгалтерія [1]
Бухгалтерська звітність
Конкурси [0]
Конкурси на замыщення вакантних посад


















Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу
Главная » 2013 » Листопад » 17 » Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.
19:01
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.

Переможці

ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

у 2013-2014 н.р.

 

Математика:

6 клас

І місце Недокус Єлизавета – ЗОШ№7

ІІ місце Стельмашова Наталія – ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Шелєско Валерія - ЗОШ№7

ІІІ місце Мельничук Володимир – СШ№5

7 клас

І місце Залєський Олександр – СШ№5

ІІ місце Дадичко Валерія – ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце Гостра Єлизавета – ЗОШ№7

8 клас

І місце  Горбач Андрій - ЗОШ№7

ІІ місце Богаєнко Олександр - ЗОШ №1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Янко Юлія – ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського

9 клас

І місце  Троян Борис - ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського

ІІ місце  Павленко Віталій - СШ№5

ІІІ місце Юхименко Дарія – гімназія імені Т.Г. Шевченка

10 клас

 І місце  Писанка Юрій - ЗОШ№7

ІІ місце  Оне Ольга – СШ №5

ІІ місце Лебедь Вікторія – СШ№5

ІІІ місце  Кропивка Юлія – ЗОШ №1 імені Панаса Мирного

11 клас

І місце  Дерюга Назар – СШ №5

ІІ місце  Сорокіна Оксана – гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце  Гранько Роман – ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце  Холод Віктор – НВК «Гелікон»

ІІІ місце Дерика Софія -  ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського

 

Біологія

8 клас

І місце Аршинова Юлія -  ЗОШ №1 імені Панаса Мирного

ІІ місце Мацейко Ольга  - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце  Клепач Олексій – СШ№5

9 клас

ІІ місце Павленко Віталій –СШ №5

ІІІ місце Прокопенко Володимир - ЗОШ №1 імені Панаса Мирного

10 клас

І місце Кропивка Юлія – ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІ місце Оне Ольга – СШ №5

ІІІ місце Рибалка Ірина – гімназія імені Т.Г. Шевченка

11 клас

І місце Сорокіна Оксана – гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Родак Анна – СШ №5

ІІІ місце Єрохін Сергій – ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

 

Астрономія

10 клас

ІІІ місце Кравець Ганна - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Кропивка Юлія – ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

11 клас

ІІІ місце Дерика Софія -  ЗОШ №9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце Буліч Леонід – ЗОШ№7

ІІІ місце Влах Артем – ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

 

Екологія

І місце Микільченко Марія – ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІ місце Ярмоленко Марина – НВК «Гелікон»

ІІІ місце Гараган Світлана - НВК «Гелікон»

 

Хімія

7 клас

ІІ місце Маляр Олександр - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Горбовцова Інна - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Ващенко Крістіна - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

8 клас

І місце Проскурнін Олександр - СШ №5

ІІ місце Рєзанова Анастасія - СШ №5

ІІІ місце Власенко Світлана - гімназія імені Т.Г. Шевченка

9 клас

ІІ місце Павленко Віталій - СШ №5

ІІІ місце Троян Борис - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

10 клас

І місце Стабровський Сергій - СШ №5

ІІ місце Кропивка Юлія - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Василенко Євгеній - СШ №5

11 клас

І місце Даценко Анастасія - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Буліч Леонід - ЗОШ№7

ІІІ місце Короленко Ілона - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

 

Педагогіка і психологія

І місце Дєдкова Ольга - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Ярмоленко Марина - НВК «Гелікон»

ІІІ місце Васецька Анна - гімназія імені Т.Г. Шевченка

 

Географія

8 клас

І місце Нечитайло Юрій - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІ місце Горбач Андрій - ЗОШ№7

ІІІ місце Цапун Роман - ЗОШ№7

9 клас

І місце Коваленко Анастасія - СШ №5

ІІ місце Троян Борис - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце Стрілець Анна - гімназія імені Т.Г. Шевченка

10 клас

І місце Кропивка Юлія - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІ місце Петренко Ігор - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце Шкрябун Марина - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

11клас

І місце Влах Артем - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІ місце Дерюга Назар - СШ №5

ІІІ місце Сидоренко Анна - гімназія імені Т.Г. Шевченка

Економіка

9 клас

ІІ місце Бутенко Ірина - НВК «Гелікон»

ІІІ місце Губаньов Олександр – ЗОШ№7

10 клас

ІІ місце Тімченко Михайло - ЗОШ№7

ІІІ місце Фішер Єгор - ЗОШ№7

11 клас

І місце Науменко Богдан - НВК «Гелікон»

ІІ місце Дерика Софія - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІ місце Галицький Владислав - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІІ місце Марченко Олександр - СШ №5

 

Інформаційні технології

8 клас

І місце Клещенко Дмитро - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Горбач Андрій - ЗОШ№7

ІІІ місце Ганзюк Артур – ЗОШ№3

ІІІ місце Редько Олег - гімназія імені Т.Г. Шевченка

9 клас

І місце Троян Борис - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІ місце Боряк Олександр - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Улізько Юрій - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІІ місце Дюдюк Микола – СШ№5

ІІІ місце Васильєв Дмитро - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІІ місце Бутенко Ірина - НВК «Гелікон»

10 клас

І місце  Молочко Олександр - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Вороніна Катерина - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІ місце Анкудінов Владислав -  гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІІ місце Моргун Вікторія – СШ№5

ІІІ місце Лемешко Юлія – СШ№5

ІІІ місце Мирошніченко Сергій - гімназія імені Т.Г. Шевченка

11 клас

І місце Кропенко Дмитро - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Дерев’янко Олег - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Шейко Андрій – ЗОШ№7

ІІІ місце Матвієнко Олександр – ЗОШ№7

ІІІ місце Бутко Андрій - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІІ місце Шумейко Олександр – СШ№5

 

 Історія

8 клас

ІІ місце Аршинова Юлія - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Гесь Анастасія – ЗОШ№3

9 клас

ІІ місце Куропата Дар’я – СШ№5

ІІІ місце Мерейда Анна - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІІ місце Сусоля Артем – СШ№5

10 клас

ІІ місце Якименко Марина - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Кропивко Юлія - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Володько Юлія – СШ№5

11 клас

ІІ місце Дерика Софія - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІ місце Короленко Ілона - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце Гранько Роман - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

 

Фізика

7 клас

І місце Горбовцова Інна - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІ місце Грималюк Герман - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Нестеренко Вікторія - СШ№5

ІІІ місце Нечипоренко Надія - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце Канцібер Дмитро - НВК «Гелікон»

8 клас

ІІІ місце Богаєнко Олександр - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Маслов Микола - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

9 клас

ІІ місце Чумак Ілона - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІ місце Троян Борис - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце Гараган Максим – СШ№5

ІІІ місце Бехтер Євгенія -  НВК «Гелікон»

10 клас

І місце Кропивка Юлія - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

ІІІ місце Оне Ольга – СШ№5

ІІІ місце Стабровський Сергій – СШ№5

ІІІ місце Шкрябун Марина - ЗОШ№1 імені Панаса Мирного

11 клас

ІІ місце Бутко Андрій - гімназія імені Т.Г. Шевченка

ІІІ місце Гранько Роман - ЗОШ№9 імені І.А. Зубковського

ІІІ місце Кропенко Дмитро - гімназія імені Т.Г. Шевченка

 

Просмотров: 460 | Добавил: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

влажность:

давление:

ветер:




























Архів записів
Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz