Четвер, 09.07.2020, 01:41
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Бухгалтерія [1]
Бухгалтерська звітність
Конкурси [0]
Конкурси на замыщення вакантних посад


















Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія


Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Форма входу
Главная » 2013 » Грудень » 11 » Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін
16:54
Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін

Німецька мова


8 клас

І місце - Дінець Іванна (СШ№5)

ІІ місце - Проскурнін Олександр (СШ№5)

ІІ місце - Куліш Олег (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІІ місце - Ромах Тетяна (ЗОШ№1 імені Панаса Мирного)

9 клас

І місце - Шевченко Наталія (ЗОШ№1 імені Панаса Мирного)

ІІ місце - Коваленко Анастасія (СШ№5)

ІІІ місце - Шевченко Дарина (ЗОШ№1 імені Панаса Мирного)

10 клас

І місце - Костеріна Катерина (СШ№5)

ІІ місце - Скубакова Анастасія (СШ№5)

ІІІ місце - Мідний Олександр (ЗОШ№1 імені Панаса Мирного)

11 клас

І місце - Лушин Тарас (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІ місце - Паталаха Валерія (СШ№5)

ІІІ місце - Деркач Валерія (СШ№5)

Інформатка

8 клас

ІІ місце - Редько Андрій (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІ місце - Клещенко Олег (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

9 клас

ІІ місце - Павленко Віталій (СШ№5)

ІІІ місце - Тесля Олег (ЗОШ№1 імені Панаса Мирного)

ІІІ місце - Лесик Богдан (ЗОШ№7)

ІІІ місце - Троян Борис (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

10 клас

І місце - Молочко Олександр (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІ місце - Мирошніченко Сергій (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІ місце - Анкудінов Владислав (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІІ місце - Бешта Владислав (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

11 клас

І місце - Кропенко Дмитро (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІ місце - Дерев’янко Олег (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІ місце - Бутко Андрій (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІІ місце - Дерика Софія (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

Трудове навчання

8 клас

І місце - Маслов Микола (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІ місце - Яцишин Денис (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІІ місце - Бойко Вадим (СШ№5)

9 клас

І місце - Дюдюк Микола (СШ№5)

ІІ місце - Арзуханов Євген (СШ№5)

ІІІ місце - Шинкаренко Ярослав (СШ№5)

10 клас

І місце - Писанка Юрій (ЗОШ№7)

ІІ місце - Петренко Ігор (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІІ місце - Фішер Єгор (ЗОШ№7)

11 клас

І місце - Лавренко Ярослав (СШ№5)

ІІ місце - Петрук Владислав (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІІ місце - Кондратенко Олексій (СШ№5)

 Обслуговуюча праця

8 клас

І місце - Крючок Юлія (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІ місце - Зливко Марина (ЗОШ№1 імені Панаса Мирного)

ІІ місце - Меленівська Дарина (ЗОШ№7)

ІІІ місце - Ярута Наталія (СШ№5)

ІІІ місце - Войнова Вероніка (СШ№5)

ІІІ місце - Власенко Світлана (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

9 клас

І місце - Бутенко Ірина (НВК «Гелікон»)

ІІ місце - Юхименко Дарія (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІ місце - Донченко Олександра (НВК «Гелікон»)

ІІІ місце - Стрілець Анна (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІІ місце - Ксьонз Світлана (ЗОШ№3)

ІІІ місце - Назарова Анжеліка (ЗОШ№7)

10 клас

І місце - Оне Ольга (СШ№5)

ІІ місце - Синящок Ірина (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІІ місце Іваницька Яна (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

11 клас

І місце  - Назимко Вікторія (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІ місце - Кравцова Марія (ЗОШ№7)

ІІ місце – Рогоза Карина (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІІ місце - Сидоренко Вікторія (СШ№5)

ІІІ місце - Тимошенко Анна (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

Російська мова 

9 клас

І місце - Селюк Ірина (СШ№5)

ІІ місце - Шевченко Маргарита (НВК «Гелікон»)

ІІІ місце - Максюта Ульяна (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

10 клас

І місце - Володько Юлія (СШ№5)

ІІ місце - Коваленко Андрій (ЗОШ№7)

ІІ місце - Рябчун Юлія (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІІ місце - Скрипка Олександра (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

11 клас

І місце - Дєдкова Ольга (Миргородська гімназія імені Т.Г. Шевченка)

ІІ місце - Микільченко Марія (ЗОШ№9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

ІІІ місце - Гора Дарія (СШ№5)

 

Просмотров: 432 | Добавил: Юлия | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

влажность:

давление:

ветер:




























Архів записів
Календар
«  Грудень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz