Monday, 25.09.2023, 22:08
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія

Статистика

Total online: 5
Guests: 5
Users: 0
Форма входу

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » іноземної мови

ОРГАНІЗАЦІЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ З ІНОЗЕМНИХ МОВ

Німецька мова:

    Німецька з Deutsche Welle www.dw.com
   Величезна безкоштовна база структурованих уроків, вправ та інтерактивних завдань з німецької мови. Її розробник – німецька медійна компанія Deutsche Welle. Розпочати навчання можна з будь-якого рівня й при бажанні зосередитися на розмовних навичках або граматиці. Також є можливість завантажити уроки-подкасти на мобільний та слухати їх протягом дня.
    Німецька від Goethe Institut www.goethe.de
   Безкоштовні вправи та відео-уроки для учнів з різним рівнем володіння мовою. Є окремий розділ для вивчення німецької за професійним спрямуванням: технічна лексика, робота у соціальному секторі тощо. Також можна скористатися розробленими Goethe-Institut мобільними додатками й іграми для вивчення німецької.
   Подкасти «Grüße aus Deutschland» Понад 60 різноманітних подкастів німецькою за рівнями А1–В1. Гарний спосіб потренувати розуміння та сприйняття мови на слух. Текстовий супровід можна знайти в документі під кожним подкастом. 
   Easy on line German http://www.easy-online-german.com
   Ресурс для початківців. Тут зібрані вправи з основ граматики, читання, відеотренування. Також є можливість удосконалити базовий словниковий  запас, потренувати правильність вимови та сприйняття інформації на слух.
    Audio Lingua www.audio-lingua.eu
   Найкращий спосіб вивчити мову – постійно читати та розмовляти німецькою, а також слухати носіїв мови. Audio Lingua дає таку можливість, адже це ресурс із короткими (максимум 2 хвилини) записами німців, що розмовляють на повсякденні теми. Вони розповідають про сім’ю, погоду, їжу та навіть політичні вподобання. Аудіо розділені за рівнями: як бонус, можна знайти подкасти на різних німецьких діалектах.
   Deutschlernerblog www.deutsch-lernen.com
   Чудовий ресурс для тих, хто любить самостійно організувати навчальний процес.
   Free German lessons www.free-german-lessons-online.com
   Гід від ВВС для початківців і просунутих знавців німецької. Сайт пропонує визначити рівень мови та можливість вивчити базову лексику. На ресурсі також знайдуться книги з граматики та численні вправи.

Французька мова:

   http://www.dailyfrenchpod.com
   Англомовний сайт для щоденного вивчення французької мови, – ідеальний ресурс, який забезпечить практику обох мов одночасно.
   http://grammairefrancaise.net 
   Хороший сайт для тих, хто вже володіє французькою хоча б на мінімальному рівні, адже сам сайт французькою, а тому початківцям буде складно розібратись. Сайт корисний тим, що тут багато інформації з перевірочними завданнями.
    http://francaisonline.com
   Доступні онлайн-уроки для початківців: граматичні, лексичні та фонетичні правила, діалоги та практичні теми для вивчення. 
   http://bescherelle.com
   Сайт з вправами та іграми на французькій мові, який підійде для всіх рівнів.
   https://hosgeldi.com/fr
   Цікаві онлайн ігри та конструктори слів, які допомагають поповнити словниковий запас. Вам пропонують вивчити групу слів, а потім тренувати її за допомогою різних вправ.


Євген Макусінський, методист відділу гуманітарних
та мистецьких дисциплін ПОІППО
Єлизавета Шарій-Якубовська, методист центру
педагогічних інновацій та інформації ПОІППО
 

Категорія: іноземної мови | Додав: Nata (03.04.2020)
Переглядів: 467 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

влажность:

давление:

ветер:
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2023
Create a free website with uCoz