Субота, 15.08.2020, 19:38
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія


Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0
Форма входу

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » іноземної мови

Проект для обдарованих дітей.

Для обдарованих дітей кордонів не існує!

Миргородська гімназія ім. Т.Г. Шевченка гостинно відчинила двері для всіх, хто зацікавився досвідом педагогічного колективу у впровадженні новітніх освітніх програм та технологій в учбовий процес. Представники шкіл міста та міського відділу освіти  відвідали науково-практичну конференцію «Обдарована дитина».

      На прикладі навчальної програми eTwinning  гімназисти разом з вчителем англійської мови Світланою Пасічник доводили, що кожна дитина обдарована, талановита й креативна, а процес навчання завжди можна зробити цікавим та сучасним!

     eTwinning  це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій.

     Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. Отже дає  потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

       У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з вчителями інших країн Європи. eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.  А ще програма eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

      Приємно, що серед майже 120 тисяч шкіл з 38 країн Європи, які беруть участь у навчальній програмі, є наші земляки!  Миргородська гімназія долучилася до програми eTwinning восени і вже започаткувала декілька цікавих проектів, найбільш успішні з яких керівництво проекту відзначило спеціальними сертифікатами.

   З самого початку учні гімназії приєдналися  до вже зареєстрованого новорічного проекту: українські дітлахи  творчо підішли до розповіді про наші традиції святкування Нового року та Різдва. Школярі  співали щедрівки та колядки, демонструючи при цьому наш традиційний вишитий одяг, а ще  зробили відеокліп про Святого Миколая та Коляду, разом зі Світланою Пасічник виготовили новорічні іграшки та листівки, які рознесли теплі слова привітань у різні країни, навзаєм миргородці отримали гарні побажання з Польщі, Литви,Молдови та інших країн. Звичайно, все листування відбувалося англійською! По закінченню проекту засновники надрукували власний журнал про традиції святкування Нового року та Різдва у різних країнах світу, у якому інформацію про нашу Україну надали саме обдаровані учні гімназії.

      А ще  діти  разом з усією Європою відзначили Європейський день мов. Допитливі дослідники  у віртуальній мандрівці країнами Європи отримали інформацію щодо історії та державного устрою членів ЄС. Українське привітання:«Happy European  Day of  languages!» та флешмоб з прапорами отримало дуже багато схвальних відгуків від учасників навчальної програми Єврокомісії!    

      У  всесвітній день ігор наші школярі грали в режимі онлайн з американськими друзями та  одночасно відточували навички  розмовної англійської.

     Згодом учні миргородської гімназії започаткували свій власний проект у рамках навчальної програми eTwinning - European Puppet Theatre. Лялькова вистава «Ріпка» та мюзікл «Бременські музики» англійською стали лідерами за переглядами! Крім того, партнери українських школярів із задоволенням долучилися до проекту й показали вистави за мотивами своїх народних казок. У найближчому майбутньому запланована спільна вистава з дітьми турецької та іспанської шкіл.

      Протягом навчального практикуму  «Обдарована дитина» педагоги гімназії демонстрували новітні  підходи до навчального та виховного процесу, ділилися досвідом співпраці з європейськими партнерами та використання сучасних  комунікаційних технологій у звичайній школі, розповідали про методи удосконалення навчальної програми та шляхи розвитку здібностей дітей.  На прикладі окремого класу та проекту eTwinning  переконливо довели, що кожна дитина є неймовірно талановитою та обдарованою, а завдання справжнього вчителя – розгледіти цей талант та допомогти дитині розвинути його!

Усім бажаючим приєднатися до цього проекту радимо скористатися посиланням  helpdesk@etwinning.com.ua

Пасічник С.А., учитель англійської мови

 гімназії ім. Т.Г. Шевченка

 

 

 

 

Категорія: іноземної мови | Додав: ok_hora (18.03.2016)
Переглядів: 479 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

влажность:

давление:

ветер:
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz