Вівторок, 23.10.2018, 23:04
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » педагогів-організаторів

План методичного об'єднання на 2018-2019 н.р.

Завдання на 2018-2019 н.р.

  • об’єднання педагогів – організаторів у 2018-2019 навчальному році буде працювати відповідно до рекомендацій МОН України, ПОІППО та методичного кабінету відділу освіти Миргородської міської ради щодо планування й організації позаурочної виховної роботи з дітьми, підлітками та учнівською молоддю в школі. У плануванні виховної роботи у навчальних закладах міста педагоги спираються, в першу чергу, на «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», Концепцію національно-патріотичного виховання дітей і молоді. При плануванні національно-патріотичного виховання учнівської молоді педагоги-організатори будуть керуватися Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді, Концепцією сімейного виховання в системі освіти України «Щаслива родина» на 2012 – 2021 роки, Програмою національно-патріотичного виховання учнівської молоді у Полтавській області на 2016-2020 рік, Обласною цільовою програмою національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки, Програмою реалізації Концепції допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Полтавської області на 2015-2020 роки та ін. Методоб’єднання продовжить працювати над науково-методичною проблемою «Компетентнісний підхід в організації роботи з учнями педагога-організатора».

Основними завданнями діяльності педагогів-організаторів на 2018-2019 н.р. методоб’єднання визначило:

- упровадження у виховний процес демократичної культури через вироблення відповідних процедур для захисту прав дитини і формування демократичних цінностей;

- оволодіння педагогічними формами та методами створення ефективного виховного простору шляхом консолідації зусиль усіх соціальних інститутів міста;

- формування життєвих цінностей особистості, підготовка молоді до активної громадянської, творчої, особистісно та соціально значущої життєдіяльності;

- розвиток у дітей і підлітків життєвих навичок (психосоціальних компетентностей), які сприяють соціальній злагодженості, полегшенню адаптації до нових життєвих обставин, відновленню психологічної рівноваги, розбудові здорових стосунків.

У 2018-2019 н.р. педагоги – організатори візьмуть участь у підготовці та проведенні загальноміських заходів:

1. Виставка колажів та квіткових пазлів «З днем народження, любий Миргороде!» до Дня міста (вересень).

2. Міський заочний конкурс юних журналістів на кращу статтю до Дня бабусь і дідусів «Моя супербабуся» (жовтень).

3. Міський брейн-ринг «Єдність і свобода України» (до 100-річчя від дня проголошення Акта злуки УНР та ЗУНР, 20-річчя від дня закріплення на законодавчому рівні суверенної держави дати святкування Дня Соборності) (січень).

4. І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (жовтень – квітень).

5. Фестиваль родинної творчості «Таланти родин рідної землі!» (тема фестивалю: «Щастя в кожному живе») (до Міжнародного дня щастя – 20 березня) (березень).

6. Загальноміське свято «Салют, випускники!» (червень).

Педагоги-організатори продовжуватимуть співпрацювати з Миргородським міським громадським об’єднанням «Трикутник», «Молодіжним парламентом м. Миргород».

Запланована робота методичного об’єднання повинна сприяти підвищенню ефективності виховання учнів.

Засідання методичного об’єднання

педагогів-організаторів

Засідання №1 (серпень)

1. Аналіз роботи методоб'єднання педагогів - організаторів за 2017-2018 н.р. та затвердження плану роботи на 2018-2019 н.р. (Дрімайло Н.М., голова м/о)

2. Нормативне-правове забезпечення виховного процесу у навчальних закладах міста на 2018-2019 н.р. (Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти)

3. Підготовка і проведення свята Першого дзвоника та Першого уроку. (Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти)

4. Організація участі в обласному фестивалі – конкурсі учнівських проектів самоврядування «Ми віримо в гарне майбутнє». (Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти)

Засідання №2 (жовтень)

1. Створення ефективного виховного простору шляхом консолідації зусиль усіх соціальних інститутів міста. (Шевченко І.В., методист ММК відділу освіти)

2. Тренінгове заняття «Вчимося писати проект». (Дрімайло Н.М., голова м/о, педагог – організатор ЗОШ №1 імені Панаса Мирного, Магденко Л.Є., педагог – організатор ЗОШ №3)

Засідання №3 (січень)

1. Виховна система: пошуки, знахідки, педагогічні ідеї та досвід формування. Творчий звіт педагогів – організаторів, які атестуються в 2018-2019 н.р. (Педагоги – організатори, які атестуються)

2. Превентивне виховання в роботі педагога - організатора. (Хоменко А.М., педагог -організатор СШ №5)

3. Організація і проведення виховних заходів, присвячених морально-етичним проблемам. (Хоменко Т.О., педагог – організатор гімназії імені Т.Г. Шевченка)

Засідання №4 (березень)

1. Виховання у школярів цілісної системи цінностей і духовних пріоритетів шляхом формування ціннісного ставлення до сім’ї. (Зубко М.І., педагог – організатор ЗОШ №7)

2. Організація і проведення акцій у закладі освіти. (Коновал Н.О., педагог-організатор ЗОШ №9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

Засідання №5 (квітень)

Семінар-практикум «Організація діяльності органу учнівського самоврядування в закладі освіти» (ЗОШ №7):

1. Виявлення лідерів серед школярів, створення умов для реалізації їх організаторських здібностей.

2. Пошук інноваційних, нетрадиційних, цікавих форм роботи з лідерами учнівського самоврядування в ЗОШ №7.

3. Презентація структури учнівського самоврядування ЗОШ №7.

Категорія: педагогів-організаторів | Додав: Ірина (24.09.2018)
Переглядів: 45 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

влажность:

давление:

ветер:
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz