Середа, 15.07.2020, 21:30
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту


Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія


Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Форма входу

Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Методоб'єднання вчителів » зарубіжної літератури

План роботи на 2019-2020 н.р.

Робота методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури спланована з урахуванням проведеного в 2017 р. моніторингу сформованості методичних вмінь та професійних навичок педагогів, а також відповідно до вимог, які висуває перед освітянами реформа «Нова українська школа». Тож у 2019-2020 н.р. методоб’єднання продовжить працювати над методичною проблемою: «Формування ключових і предметних компетентностей учнів шляхом ефективного поєднання традиційних та інноваційних форм організації навчально-пізнавальної діяльності на уроках зарубіжної літератури в умовах реформування освіти», яка є складовою методичної проблеми «Формування та розвиток ключових компетентностей особистості в умовах сучасного навчального закладу». Виходячи з цього, методоб’єднання поставило перед собою такі завдання:

- на засіданнях продовжити обговорення нового Державного стандарту середньої освіти, який ґрунтується на компетентнісному та особистісно орієнтованому підходах до навчання, враховує вікові особливості психофізичного розвитку дитини на кожному з рівнів освіти, орієнтується на здобуття школярами умінь і навичок, необхідних сучасній людині для успішної самореалізації в професійній діяльності, особистому житті, громадській активності;

- проаналізувати навчально-методичне забезпечення викладання зарубіжної літератури за оновленими програмами.

- вивчати та впроваджувати в практику досягнення психолого-педагогічної науки, прогресивного педагогічного досвіду;

- залучати вчителів до участі у фахових конкурсах, аукціонах педагогічних ідей, семінарах-практикумах тощо;

- опрацювати матеріали з Проектів «Шкільна академія підприємництва» («Уроки з підприємницьким тлом»), «Основи споживчих знань», «Здоров’я дитини – здорове споживання», з фінансової грамотності, які сприяють формуванню ключових та предметних компетентностей учнів, передбачених новими Державними стандартами;

- ознайомити педагогів із популярними прийомами графічного представлення різноманітної інформації, які можна використовувати практично на будь-яких уроках.

Окрім роботи над методичною проблемою, педагоги визначать напрями, форми і методи роботи з обдарованими та здібними учнями з метою їх підготовки до участі у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт у МАН, творчих та інтелектуальних конкурсах, змаганнях.

Ураховуючи мету та завдання методоб’єднання вчителів на 2019-2020 н.р., можемо визначити основний напрям у роботі педагогів – продовжити аналіз питання компетентнісного підходу в навчанні та вивчити шляхи його запровадження в повсякденній шкільній діяльності.

Засідання методичного об’єднання

вчителів зарубіжної літератури та російської мови  

Засідання №1 (серпень)

1. Аналіз роботи методоб’єднання у 2018-2019 н. р. та затвердження плану роботи на 2019-2020 н. р. (Оробець С.Ю., голова м/о)

2. Ознайомлення з нормативними документами і методичними рекомендаціями МОН України, ПОІППО ім. М.В. Остроградського щодо викладання російської мови та зарубіжної літератури у 2019-2020 н. р. (Шевченко І.В., методист ММК)

3. Навчально-методичне забезпечення викладання зарубіжної літератури та російської мови за оновленими програмами. (Шевченко І.В., методист ММК)

4. Обговорення вимог щодо ведення та перевірки учнівських зошитів, інструкції з ведення класних журналів. (Шевченко І.В., методист ММК)

5. Обговорення результатів вивчення стану виконання Державного стандарту базової та повної загальної середньої  освіти в частині викладання зарубіжної літератури в ЗОШ №1 імені Панаса Мирного, ЗОШ №3. Ознайомлення із наданими рекомендаціями. (Шевченко І.В., методист ММК)

Засідання №2 (жовтень)

1. Сучасний урок літератури: виховувати розуміння краси.  (ЗОШ №7, СШ №5)

2. Позакласна робота вчителя – шлях до успіху.  (ЗОШ №1 імені Панаса Мирного)

3. Підготовка і проведення І (шкільного) та ІІ (міського) етапів Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, методичний супровід написання учнями  науково-дослідницьких робіт МАН із зарубіжної літератури.  (Шевченко І.В., методист ММК)

Засідання №3 (січень)

1. Звіт учителів, що атестуються у 2019-2020 н. р. (майстер-класи).

2. Використання матеріалів з Проектів «Шкільна академія підприємництва» («Уроки з підприємницьким тлом»), «Основи споживчих знань», «Здоров’я дитини – здорове споживання», з фінансової грамотності при вивченні зарубіжної літератури.  (ЗОШ №3)

3. Тестові інтернет-платформи: використання на уроках зарубіжної літератури. (ЗОШ №9 імені Івана Андрійовича Зубковського)

Засідання №4 (березень)

1. Результати проведення Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, захисту науково-дослідницьких робіт МАН (секція «зарубіжна література»). (Оробець С.Ю., голова м/о)

2. Опрацювання нормативних документів МОН України про проведення державної підсумкової атестації із зарубіжної літератури у 9-х класах.  (Шевченко І.В., методист ММК)

3. Візуалізація в освітньому процесі: скрайбінг, скетчноутінг, лайфхаки та інші інструменти.  (гімназія імені Т.Г. Шевченка, НВК «Гелікон»)

Категорія: зарубіжної літератури | Додав: Ірина (24.06.2019)
Переглядів: 435 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

влажность:

давление:

ветер:
Пошук


Відділ освіти Миргородської міської ради © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz