Tuesday, 23.04.2024, 08:02
Вітаю Вас Guest | RSS


Меню сайту
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
Булінг опитування
Форма входу


















Національна дитяча гаряча лінія


Національна гаряча лінія





Відділ освіти та ММК

Головна » Відділ освіти та ММК » Олімпіади, конкурси » Всеукраїнська учнівська олімпіада

Рекомендації щодо проведення II етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики у 2018-2019 навчальному році

Метою проведення Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики  є: стимулювання творчого самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у якісному і поглибленому вивченні інформатики; виявлення та розвиток обдарованих учнів; сприяння розвитку алгоритмічного мислення у школярів; підвищення інтересу до програмування; формування команди для участі в Міжнародній олімпіаді з інформатики.

У ІІ етапі беруть участь переможці І етапу з 8-11 класів. До участі в ІІ етапі олімпіади можуть бути допущені і учні молодших класів (наприклад 5-7), у такому випадку вони оцінюються по паралелі 8-х класів. Всі учасники виконують одні і ті ж завдання.

 

ІІ етап проводиться в один тур.

Тур доцільно проводити на комп’ютерах з операційними системами Windows/Linux. На комп’ютері має бути встановлений файловий менеджер (наприклад, The FAR manager, Total Commander, тощо) або заздалегідь повідомити про його відсутність учасникам.

Учасники олімпіади можуть вибирати мову програмування із заданого переліку: C або C++, Java, Pascal, Python. Середовища розробки програм CodeBlocks 13.12 (чи новішої версії), Eclipse(https://eclipse.org/downloads/), Free Pascal 2.2.0 (чи новішої версії), WingIde101 5.1.12 (чи новішої версії) (http://www.wingware.com/downloads/wingide-101). Для перевірки робіт учасників будуть використані такі версії компіляторів: GCC 4.7.2, Java 1.7 (http://www.oracle.com/technetwork/java/javase/downloads/jdk7-downloads-1880260.html), FPC 2.4, Python 3.4.3 (https://www.python.org/downloads/).

Програми, що створюються учасниками повинні відповідати стандарту мов програмування, на яких вони написані, повинні використовувати стандартні бібліотеки та не реалізовувати графічний інтерфейс, не використовувати системні ресурси, сторонні файли та бібліотеки, які не передбачені завданням.

На час проведення олімпіади необхідно забезпечити неможливість взаємодії учасників олімпіади з використанням мережних технологій, в тому числі і бездротових.

Користуватися власною літературою, друкованими або рукописними матеріалами, засобами комунікації (мобільні телефони і таке інше) заборонено.

Учасники олімпіади повинні мати змогу ставити запитання щодо умов задач. Бажано надавати цю можливість лише на протязі першої години. Якщо за цей час учасники знайдуть помилку або двозначність в умові, тоді до умови можна буде внести правку та вчасно оголосити про неї усім учасникам.

Запитання, що їх ставить учасник, повинні передбачати відповідь «Так» або «Ні». У випадках, коли запитання сформульоване так, що на нього не можна відповісти «Так» або «Ні»; відповідь на запитання учасника міститься у явному вигляді в умові задачі; запитання стосується розв’язку задачі; відповідь на запитання вимагає обчислень, що можуть бути проведені учасником самостійно, виходячи з умов задачі та загальних знань — член журі повинен відповідати: «Не коментую».

Підведення підсумків проводиться за єдиними критеріями для всіх учнів усіх класів, а нагородження учасників – по паралелях класів.

Категорія: Всеукраїнська учнівська олімпіада | Додав: shkola9 (21.11.2018)
Переглядів: 470 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
Block title
Block content

влажность:

давление:

ветер:



























Відділ освіти Миргородської міської ради © 2024
Create a free website with uCoz