Саме так - дієво, повчально, незвично та насичено проходять засідання у спільноті вчителів інформатики. Колеги обговорили, як у ліцеї імені Т.Г.Шевченка та ОЗО "Миргородський ліцей імені І.А.Зубковського" зв'явилася робототехніка, як з цим працювати, чого можна навчати учнів та які перспективи це розкриває. Всі присутні були під впливом технологій, що є поруч у наших закладах. Фото із засідання за покликанням:
25 січня відбулася ресурсна групова зустріч з психологом Людмила Самусь . Учасники мали змогу висловити думки та переживання, спробувати поглянути на хвилюючі ситуації, пройти творчий тест на самопізнання, отримати цікаві вправи для розвитку креативності та знайти корисні та дієві рішення.
24 січня 2023 року в режимі онлайн відбулося засідання професійної педагогічної спільноти вчителів географії.
Педагогічні зустрічі – це завжди змістовно і творчо. Кожен вчитель мав змогу перейняти вміння і творчі здобутки колег та замислитися над тим, як вчити краще й цікавіше.
Із матеріалами наради можна ознайомитися за посиланням:
Управління освіти, молоді та спорту інформує, що сьогодні, 26 січня 2023 року, заклади загальної середньої та позашкільної освіти працюють онлайн, садочки - діти знаходяться вдома.
Вже з 20 вересня 2019 року настала кінцева дата, коли система безпечності харчової продукції НАССР має бути впроваджена на всіх українських підприємствах. Це стосується й малих потужностей, діяльність яких так або інакше пов’язана з харчовими продуктами. Багато операторів ринку сподіваються, що придбавши «сертифікат про впровадження НАССР», вони зможуть працювати без проблем і надалі. Таких «підприємців» чекає розчарування: наявність лише сертифікату не є панацеєю, тому що система має ефективно працювати на кожному етапі виробництва та обігу харчових продуктів. Виконання цих вимог є обов’язковим через прийнятий Закон України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», який 20 вересня 2015 року вже набув чинності, згідно якому контролюючим органом є Дерржпродспоживсл
... Read more »
Війна... та будь-які зміни... провокують у дитини відчуття безладу, внутрішнього хаосу, відсутності розуміння ситуації. В таких випадках дорослі можуть запропонувати дитині систему внутрішньої саморегуляції, яка допоможе впоратися зі станом. Арттерапія чудово підходить у стресових ситуаціях, коли потрібно зняти тілесну напругу.
На сьогоднішній зустрічі із дошкільнятами та учнями початкових класів в рамках проєкту "Я - психолог, я - поруч" , Світлана Вініченко ,психолог ЦПРПП, використовувала терапевтичну артрозмальовку від Вікторії Назаревич. Детально продуманий комплекс вправ терапевтичної розмальовки розроблений та базується на принципах ігрової терапії, що дозволяє допомогти дитині, коли вона перебуває у стресовому стані, охоплена гнівом, страхом чи замикається в собі.
До Міжнародного дня безпечного інтернету запрошуємо пройти курс підвищення кваліфікації зі #stop_sexтинг
Нове дослідження #stop_sexтинг1 підтвердило тенденцію зростання онлайн-часу дітей: наприклад, учні 6–8 класів (діти віком 11–14 років) проводять в інтернеті 3 та більше годин на день. Крім того, діти виділяють такі топ-5 категорій головних ризиків онлайн: неприємні або образливі повідомлення, запитання про місце проживання, пропозиція дружби від незнайомця, пропозиція відкрити невідоме посилання,
... Read more »
У межах реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року, схваленої постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року No 366-р, на платформі ,,Prometheus’’ розміщено новий освітній курс ,,Життєстійкість молоді в умовах криз ’’. Він є безкоштовним та проводиться в онлайн-форматі. Після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.
Мета освітнього онлайн-курсу - допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить ім. бути краще підготовленими до травм, загроз і значних стресів в умовах повномасштабної війни,що триває.